SEO konzultace

Umisťovat se na předních stránkách ve výsledcích vyhledávání je dnes pro úspěšné podnikání často klíčové. Zákazníci totiž čím dál častěji vyhledávají informace o produktech či službách na internetu, recenze či kontaktní údaje nevyjímaje. Poskytujeme SEO konzultace, které vám pomohou dostat váš web na přední příčky ve vyhledávání. Buďte opravdu vidět a přiveďte na svůj web relevantní uživatele. Naši konzultanti se oblasti SEO věnují již řadu let a vědí, jak na to!

Neustále sledujeme nejnovější trendy a používáme nejmodernější nástroje.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a internetové reklamy.
Víme, které SEO postupy fungují nejlépe.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Máte zájem o SEO konzultaci? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit PPC Profits?
Oblasti SEO se věnujeme již řadu let.
Budujeme pouze kvalitní zpětné odkazy, které na váš web přivedou relevantní návštěvy.
SEO propojujeme s online reklamou.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.

Co je součástí našich SEO konzultací?

Naše SEO se skládá z několika důležitých kroků včetně SEO auditu, analýzy konkurence, analýzy klíčových slov, efektivního linkbuildingu, zhodnocení a případné úpravy technických parametrů webu, nebo obsahové strategie. V rámci každé SEO konzultace přistupujeme ke klientům individuálně. Nejprve provedeme SEO audit, který nám pomůže zjistit případné nedostatky webu. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov a navrhneme efektivní SEO strategii, které se v rámci optimalizace pro vyhledavače budeme držet. Pomůžeme vašemu webu ve vyhledávání tak, aby zákazníci vaši firmu nepřehlédli. V případě potřeby pro vás také zpracujeme SEO texty, které jsou rovněž důležitou součástí optimalizace webu pro vyhledavače.

SEO audit

Před zahájením prací na samotné optimalizaci vašeho webu potřebujeme zjistit, v jakém stavu je vaše SEO. K tomu nám pomůže podrobný SEO audit, který zahrnuje i analýzu konkurence, zpětných odkazů a zjištění případných technických či obsahových nedostatků webu.

Zaměříme se mimo jiné na přehlednost navigace webu, změříme rychlost načítání stránek, zjistíme, jak přehledné jsou informace na vašich stránkách, zhodnotíme, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní, podíváme se na formuláře na webu atd. Na základě SEO auditu navrhneme případné úpravy a připravíme efektivní SEO strategii.

Analýza klíčových slov

Dalším krokem úspěšné optimalizace pro vyhledavače je zpracování analýzy klíčových slov, a to včetně longtailových. Vytvoříme pro vás přehled klíčových slov, na která má smysl váš web optimalizovat a se kterými budeme v rámci SEO dále pracovat.

Budování kvalitních zpětných odkazů

Zaměříme se také na kvalitní linkbuilding. Zajistíme pro váš web pouze kvalitní zpětné odkazy, které na váš web přivedou relevantní návštěvníky a současně vašemu webu pomohou posunout se na přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

Kvalitní obsah je nedílnou součástí úspěšné SEO strategie

Pro vyhledavače je čím dál důležitější kvalita a relevance obsahu. Posoudíme proto obsahovou stránku vašeho webu a případně navrhneme potřebné úpravy. Rádi pro vás také zpracujeme efektivní SEO texty.

Kolik stojí služby naše SEO konzultace?

Cena za SEO konzultace se odvíjí například od velikosti konkurence, oboru podnikání, velikosti webu atd. Pro cenovou kalkulaci nás proto neváhejte kontaktovat. Aby byla optimalizace pro vyhledavače účinná, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Klienti nás hledají pod klíčovými slovy: