PPC specialista

PPC kampaně patří mezi nejvyužívanější online kanály, a to zejména v rámci výkonového marketingu. Základem každé úspěšné PPC strategie je však spolehlivý PPC specialista, který má dobré znalosti jednotlivých PPC systémů a zná jejich specifika i pokročilé možnosti cílení a optimalizace.  

PPC kampaně jsou vhodné jak pro malé, tak pro větší firmy. Náklady za PPC reklamu máte neustále pod kontrolou, cena za kliknutí je poměrně nízká a PPC reklama je navíc velmi dobře měřitelná.

Zkušený PPC specialista ví, jakou strategii zvolit, jaké typy kampaní jsou vhodné pro dosažení stanovených cílů, jak kampaně správně optimalizovat a jak vyhodnocovat jejich průběžné výsledky.

Hledáte takového PPC specialistu pro správu vašich kampaní? Vsaďte na tým z PPC Profits. Náš tým má řadu let zkušeností, neustále sleduje nejnovější trendy a ví, které postupy skutečně fungují. Rádi se vám postaráme o online marketing od A do Z a uděláme vše pro to, abychom vám zvýšili tržby a snížili náklady na reklamu.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC specialista

Proč pro PPC kampaně zvolit PPC Profits?

  1. V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale nejste se současnými kampaněmi spokojeni, zpracujeme pro vás zdarma PPC audit
  2. Pokud ještě nemáte vlastní PPC účet, rádi jej pro vás založíme. Své PPC účty vlastníte výhradně vy a máte k nim kdykoliv přístup.
  3. Naši PPC specialisté se na PPC a výkonovou reklamu zaměřují již řadu let. Na vašich kampaních vždy bude pracovat seniorní PPC specialista.
  4. Kromě PPC se věnujeme také SEO, tvorbě webu, PR, e-mailingu, správě sociálních sítí, CRO, zbožovým srovnávačům, SEO a PPC reklamě v zahraničí atd.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Víme, které postupy v PPC skutečně fungují a přinášejí největší zisk.
  • Na denní bázi se věnujeme optimalizaci a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za samotná kliknutí na váš web.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do nastavení a správy PPC kampaní, je třeba věnovat se přípravě, která je pro úspěšnost kampaní velmi důležitá. Nejdříve pro vás založíme PPC účty, které budou patřit výhradně vám. V případě, že již vlastní PPC účty máte a běží v nich kampaně, se kterými nejste zcela spokojeni, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní PPC strategii, která bude pro váš obor podnikání nejvhodnější a nejefektivnější.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat. Propojíme například Google Ads s Google Analytics, zkontrolujeme nastavení konverzí, sledování cílů v Google Analytics, nasazení kódů atd.

Vytvoříme pro vás také poutavé a relevantní texty, které zaujmou vaši cílovou skupinu. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Pravidelně se budeme věnovat optimalizaci kampaní, úspěšnost kampaní budeme pravidelně vyhodnocovat a budeme pracovat se získanými daty. Zaměříme se například na efektivitu jednotlivých kampaní, klíčových slov, jednotlivých reklam, strategií nabídek atd.

Svěřte své kampaně našemu týmu. Zkušený PPC specialista z PPC Profits se vám rád postará o vaše PPC kampaně od A do Z a udělá vše pro to, aby dosahovaly co nejlepších výsledků za co nejnižší ceny.

Kolik stojí služby PPC specialisty od PPC Profits?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

Lubomír Stéha, lubeton.com
Lubeton
Zobrazit více

Se PPC Profits jsem spolupracovala v oblasti PPC reklamy. Komunikace a celková práce byla výborná. Následná správa PPC reklamy zdarma byl pro mě zajímavý benefit. PPC Profits doporučuji jak na nastavení PPC reklamy, tak na její správu.

Mgr. Iveta Pečínkova, Pecinkova.cz
Překladatelský servis Pečinková
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp