PPC specialista

PPC kampaně patří mezi nejvyužívanější online kanály, a to zejména v rámci výkonového marketingu. Základem každé úspěšné PPC strategie je však spolehlivý PPC specialista, který má dobré znalosti jednotlivých PPC systémů a zná jejich specifika i pokročilé možnosti cílení a optimalizace.  

PPC kampaně jsou vhodné jak pro malé, tak pro větší firmy. Náklady za PPC reklamu máte neustále pod kontrolou, cena za kliknutí je poměrně nízká a PPC reklama je navíc velmi dobře měřitelná.

Zkušený PPC specialista ví, jakou strategii zvolit, jaké typy kampaní jsou vhodné pro dosažení stanovených cílů, jak kampaně správně optimalizovat a jak vyhodnocovat jejich průběžné výsledky.

Hledáte takového PPC specialistu pro správu vašich kampaní? Vsaďte na tým z PPC Profits. Náš tým má řadu let zkušeností, neustále sleduje nejnovější trendy a ví, které postupy skutečně fungují. Rádi se vám postaráme o online marketing od A do Z a uděláme vše pro to, abychom vám zvýšili tržby a snížili náklady na reklamu.

Vaše PPC reklamy připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.
Víme, které postupy v PPC skutečně fungují.
Na denní bázi se věnujeme optimalizaci a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.
Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC kampaně zvolit PPC Profits?
V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale nejste se současnými kampaněmi spokojeni, zpracujeme pro vás zdarma PPC audit
Pokud ještě nemáte vlastní PPC účet, rádi vám ho založíme. PPC účty vlastníte výhradně vy a máte k nim kdykoliv přístup.
Naši PPC specialisté se na PPC a výkonovou reklamu zaměřují již řadu let. Na vašich kampaních vždy bude pracovat seniorní PPC specialista, který velmi dobře zná specifika jednotlivých PPC systémů a ví, které postupy a typy reklam jsou vhodné právě pro vaš
Kromě PPC se věnujeme také SEO, tvorbě webu, PR, e-mailingu, správě sociálních sítí, CRO, zbožovým srovnávačům atd.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do nastavení a správy PPC kampaní, je třeba věnovat se přípravě, která je pro úspěšnost kampaní velmi důležitá. Nejdříve pro vás založíme PPC účty, které budou patřit výhradně vám. V případě, že již vlastní PPC účty máte a běží v nich kampaně, se kterými nejste zcela spokojeni, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní PPC strategii, která bude pro váš obor podnikání nejvhodnější a nejefektivnější.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat. Propojíme například Google Ads s Google Analytics, zkontrolujeme nastavení konverzí, sledování cílů v Google Analytics, nasazení kódů atd.

Vytvoříme pro vás také poutavé a relevantní texty, které zaujmou vaši cílovou skupinu. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Pravidelně se budeme věnovat optimalizaci kampaní, úspěšnost kampaní budeme pravidelně vyhodnocovat a budeme pracovat se získanými daty. Zaměříme se například na efektivitu jednotlivých kampaní, klíčových slov, jednotlivých reklam, strategií nabídek atd.

Svěřte své kampaně našemu týmu. Zkušený PPC specialista z PPC Profits se vám rád postará o vaše PPC kampaně od A do Z a udělá vše pro to, aby dosahovaly co nejlepších výsledků za co nejnižší ceny.

Kolik stojí služby PPC specialisty od PPC Profits?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.