PPC specialista Praha

PPC kampaně jsou velmi oblíbeným online marketingovým kanálem, díky kterému je možné oslovit zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Díky poměrně nízké ceně si PPC kampaně mohou dovolit nejen velké, ale i střední a malé firmy. Jejich nespornou výhodou je také velmi přesná měřitelnost efektivity jednotlivých reklam, sestav, klíčových slov, úspěšnosti prodeje konkrétních produktů atd.

V České republice používají inzerenti pro PPC kampaně typicky Google Ads a Sklik, PPC kampaně případně nabízí také sociální síť Facebook (zde však není možné cílit na uživatele na základě klíčových slov).   

Základem každé úspěšné PPC strategie je spolehlivý PPC specialista, který velmi dobře zná dané PPC systémy, umí navrhnout vhodnou strategii, vyhodnocovat data z PPC kampaní v souvislosti s návštěvností kampaní a splněním stanovených cílů a kampaně dále optimalizovat tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků za co nejnižší ceny.

Hledáte spolehlivého partnera pro nastavení a správu PPC kampaní? Vsaďte na naše PPC specialisty v Praze, kteří mají v oblasti PPC řadu let zkušeností.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Praze, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Rádi se postaráme o vaše PPC kampaně od A do Z.

Vaše PPC kampaně připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.
Zvolíme efektivní strategii vhodnou pro váš byznys a provedeme potřebná nastavení pro ještě lepší vyhodnocování kampaní a jejich následnou optimalizaci
Víme, které postupy v PPC skutečně fungují, a neustále sledujeme nejnovější trendy.
Nastavíme pro vás efektivní PPC kampaně, které zvýší vaše tržby.

Máte zájem o PPC reklamu v Praze? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC kampaně zvolit PPC Profits?
Pokud ještě nemáte vlastní PPC účty, rádi vám je založíme. Tyto účty budou vždy patřit vám a budete k nim mít kdykoliv přístup. V případě, že již vlastní PPC účty máte, provedeme pro vás zdarma PPC audit a navrhneme efektivní PPC strategii.
Provedeme důležitá nastavení, jako je propojení Google Ads s Google Analytics, zapnutí automatického tagování kampaní v Skliku, nastavení konverzí v daných systémech atd.
Naši PPC specialisté pracují s daty. Vyhodnocujeme efektivitu kampaní v souvislosti se stanovenými cíli a návštěvností webu. Na základě zjištěných dat se dále věnujeme optimalizaci.
Rádi se vám postaráme nejen o PPC kampaně, ale také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do nastavení a správy vašich PPC kampaní, založíme vám vlastní PPC účty, které budou patřit pouze vám a budete k nim mít kdykoliv přístup. V případě, že již vlastní PPC účty máte, rádi pro vás zdarma provedeme audit stávajících PPC kampaní a navrhneme efektivní strategii pro dosažení stanovených cílů.

Naši PPC specialisté věnují dostatek času přípravě PPC kampaní. Nic nenecháváme náhodě, a proto jsou výsledkem naší práce efektivní PPC kampaně, které zvyšují tržby našich zákazníků.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a vytvoříme poutavé texty, které zaujmou vaše potenciální i stávající zákazníky. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Dále propojíme Google Ads s Google Analytics, zkontrolujeme měření cílů, případně elektronického obchodu v Google Analytics, zapneme automatické tagování v Skliku, nastavíme konverze atd.

V rámci správy PPC kampaní budeme maximálně pracovat s daty, která nám pomohou k efektivní optimalizaci vašich reklam.

Naši PPC specialisté v Praze se vám rádi postarají o PPC kampaně od A do Z.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Praze od PPC Profits?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.