Jak vytvořit PPC reklamu?

PPC reklama patří mezi nejefektivnější online kanály. Velmi sofistikovanými platformami pro vytvoření PPC reklam jsou například Google Ads nebo Facebook, v ČR je také stále oblíbený Sklik, který je dokonce pro některé typy publik vhodnější. Vždy je tedy třeba znát svou cílovou skupinu a vědět, kdy a který online kanál se v daném případě skutečně vyplatí.

Zmíněné PPC systémy umožní vytvořit PPC kampaně prakticky každému. Nicméně, pokud neznáte široké možnosti, které dané systémy nabízí, a nevíte přesně, jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní, byla zaměřena na stanovené cíle a oslovila relevantní publikum, je mnohem výhodnější nechat nastavení a správu PPC kampaní na profesionálech.

Náš tým PPC specialistů se PPC kampaním věnuje již řadu let. Perfektně známe možnosti i úskalí jednotlivých systémů a víme, jaká strategie bude pro váš byznys nejvhodnější. Neustále sledujeme nejnovější trendy a PPC kampaně optimalizujeme na denní bázi tak, abychom co nejefektivněji dosahovali stanovených cílů za co nejnižší ceny.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Jak vytvořit PPC reklamu?

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit PPC Profits?

  1. Náš tým má s nastavením a správou PPC kampaní řadu let zkušeností.
  2. Kampaně pravidelně kontrolujeme a optimalizujeme, pravidelně zasíláme PPC report.
  3. Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  4. Přivedeme na váš web relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.

Jak to probíhá

  • Pokud ještě nemáte vlastní PPC účet, rádi vám ho založíme. PPC účet samozřejmě bude patřit vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.
  • V případě, že již vlastní PPC účet máte, ale myslíte si, že současné kampaně mají rezervy, rádi pro vás ZDARMA zpracujeme PPC audit.
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy a používáme nejmodernější nástroje. Díky našim širokým znalostem jednotlivých systémů vám dokážeme doporučit nejefektivnější strategii.
  • Nastavíme pro vás reklamní systémy i Google Analytics tak, aby byla efektivita kampaní co nejlépe měřitelná. Díky tomu budeme moci vaše kampaně ještě lépe optimalizovat.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy?

Díky našim letitým zkušenostem víme, jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní a přinesla vám co nejlepší výsledky za co nejnižší ceny.

Před samotným nastavením PPC kampaní vám založíme PPC účet (pokud ho ještě nemáte). Tento účet bude patřit výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv přístup. V případě, že již vlastní účet máte, rádi pro vás zdarma provedeme audit stávajících PPC kampaní.

Zpracujeme také podrobnou analýzu klíčových slov a navrhneme strategii, která bude pro váš byznys nejvhodnější. Zkontrolujeme měření cílů a celkové nastavení Google Analytics, případně vám pomůžeme se správným nastavením tak, aby byla efektivita jednotlivých kampaní jednoduše měřitelná a byla nám tak umožněna ještě lepší optimalizace.

Vytvoříme relevantní a poutavé texty pro PPC reklamy a vaše kampaně nasadíme do 5 pracovních dnů. Optimalizaci kampaní se věnujeme na denní bázi a pravidelně zasíláme reporty.

O tom, jak vytvořit PPC reklamu, najdete na internetu spoustu článků. Existuje také široká škála online videí, která vám přiblíží, jak se s kampaněmi pracuje. Je však třeba uvědomit si, že pro efektivní správu PPC kampaní je třeba mít dostatek zkušeností z daného oboru, díky kterým víte, které postupy skutečně fungují, jak o jednotlivé kampaně v průběhu času pečovat a dosahovat tak ještě lepších cílů.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy:

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp