Jak vytvořit PPC reklamu?

PPC reklama patří mezi nejefektivnější online kanály. Velmi sofistikovanými platformami pro vytvoření PPC reklam jsou například Google Ads nebo Facebook, v ČR je také stále oblíbený Sklik, který je dokonce pro některé typy publik vhodnější. Vždy je tedy třeba znát svou cílovou skupinu a vědět, kdy a který online kanál se v daném případě skutečně vyplatí.

Zmíněné PPC systémy umožní vytvořit PPC kampaně prakticky každému. Nicméně, pokud neznáte široké možnosti, které dané systémy nabízí, a nevíte přesně, jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní, byla zaměřena na stanovené cíle a oslovila relevantní publikum, je mnohem výhodnější nechat nastavení a správu PPC kampaní na profesionálech.

Náš tým PPC specialistů se PPC kampaním věnuje již řadu let. Perfektně známe možnosti i úskalí jednotlivých systémů a víme, jaká strategie bude pro váš byznys nejvhodnější. Neustále sledujeme nejnovější trendy a PPC kampaně optimalizujeme na denní bázi tak, abychom co nejefektivněji dosahovali stanovených cílů za co nejnižší ceny.

 

Pokud ještě nemáte vlastní PPC účet, rádi vám ho založíme. PPC účet samozřejmě bude patřit vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.
V případě, že již vlastní PPC účet máte, ale myslíte si, že současné kampaně mají rezervy, rádi pro vás ZDARMA zpracujeme PPC audit.
Neustále sledujeme nejnovější trendy a používáme nejmodernější nástroje. Díky našim širokým znalostem jednotlivých systémů vám dokážeme doporučit nejefektivnější strategii přímo pro váš byznys.
Nastavíme pro vás reklamní systémy i Google Analytics tak, aby byla efektivita kampaní co nejlépe měřitelná. Díky tomu budeme moci vaše kampaně ještě lépe optimalizovat.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit PPC Profits?
Náš tým má s nastavením a správou PPC kampaní řadu let zkušeností.
Kampaně pravidelně kontrolujeme a optimalizujeme, pravidelně zasíláme PPC report.
Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
Přivedeme na váš web relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy?

Díky našim letitým zkušenostem víme, jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní a přinesla vám co nejlepší výsledky za co nejnižší ceny.

Před samotným nastavením PPC kampaní vám založíme PPC účet (pokud ho ještě nemáte). Tento účet bude patřit výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv přístup. V případě, že již vlastní účet máte, rádi pro vás zdarma provedeme audit stávajících PPC kampaní.

Zpracujeme také podrobnou analýzu klíčových slov a navrhneme strategii, která bude pro váš byznys nejvhodnější. Zkontrolujeme měření cílů a celkové nastavení Google Analytics, případně vám pomůžeme se správným nastavením tak, aby byla efektivita jednotlivých kampaní jednoduše měřitelná a byla nám tak umožněna ještě lepší optimalizace.

Vytvoříme relevantní a poutavé texty pro PPC reklamy a vaše kampaně nasadíme do 5 pracovních dnů. Optimalizaci kampaní se věnujeme na denní bázi a pravidelně zasíláme reporty.

O tom, jak vytvořit PPC reklamu, najdete na internetu spoustu článků. Existuje také široká škála online videí, která vám přiblíží, jak se s kampaněmi pracuje. Je však třeba uvědomit si, že pro efektivní správu PPC kampaní je třeba mít dostatek zkušeností z daného oboru, díky kterým víte, které postupy skutečně fungují, jak o jednotlivé kampaně v průběhu času pečovat a dosahovat tak ještě lepších cílů.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy:

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.