PPC specialista Brno

PPC kampaně se právem staly jedním z nejoblíbenějších výkonnostních online marketingových kanálů. V rámci PPC totiž inzerenti mají své finance vždy pod kontrolou, je možné velmi přesně oslovit cílovou skupinu na základě klíčových slov, demografie i geografie, optimalizovat kampaně na základě efektivity v souvislosti se stanovenými cíli atd.

Díky PPC kampaním lze snadno oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Jsou velmi dobře měřitelné a zobrazují se typicky nad organickými výsledky ve vyhledávání. Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z, ať už budete chtít oslovit uživatele, kteří se nacházejí v úzkém geografickém okruhu, nebo tisíce kilometrů od vás.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Brně, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně, remarketing a další v Google Ads, Skliku i dalších PPC platformách, které pro váš byznys budou dávat smysl.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC specialista Brno

Proč pro PPC kampaně zvolit PPC Profits?

  1. Pokud již máte založený vlastní PPC účet, ale nejste spokojeni s výsledky běžících kampaní, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní strategii, která vám pomůže snadněji dosáhnout stanovených cílů.
  2. V případě, že ještě nemáte založený PPC účet, rádi ho pro vás založíme. PPC účty vždy budou patřit vám a budete k nim mít kdykoliv přístup.
  3. Provedeme veškerá potřebná nastavení a propojení, zkontrolujeme nastavení sledování cílů atd., abychom mohli kampaně ještě lépe vyhodnocovat a optimalizovat.
  4. Kromě PPC kampaní se věnujeme i dalším oborům v oblasti online marketingu. Rádi se vám postaráme také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak to probíhá

  • Víme, jaké postupy skutečně fungují, a neustále sledujeme nejnovější trendy.
  • Zvolíme vhodnou strategii a typy reklam, které jsou vhodné pro dosažení vašich cílů.
  • Nasazení PPC kampaní předchází důkladná příprava, díky které zajistíme přesnější cílení a vyšší efektivitu kampaní.
  • Vaše PPC kampaně připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Před samotným nastavením PPC kampaním vám založíme PPC účty v dohodnutých PPC systémech, případně provedeme zdarma PPC audit stávajících kampaní v případě, že již vlastní PPC účty založené máte.

Navrhneme efektivní PPC strategii k dosažení vašich cílů a zvolíme vhodné typy reklam. Provedeme také veškerá důležitá nastavení, jako například propojení Google Analytics s Google Ads, kontrolu nastavení měření elektronického obchodu v Google Analytics, vyloučení platebních bran z odkazujících zdrojů, zapnutí automatického tagování v Skliku, nastavení konverzí, případné propojení s kanálem YouTube atd.

Zpracujeme také podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme relevantní klíčová slova, na která má smysl vaše PPC reklamy cílit. S pomocí těchto slov vytvoříme poutavé a zároveň relevantní inzertní texty, které s vámi samozřejmě budeme konzultovat. Denně se pak budeme věnovat vyhodnocování efektivity jednotlivých kampaní a na základě zjištěných informací budeme kampaně optimalizovat.

Nemáte dostatek času na nastavení a správu vlastních PPC kampaní? Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Brně od PPC Profits?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

Lubomír Stéha, lubeton.com
Lubeton
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp