PPC specialista Brno

PPC kampaně se právem staly jedním z nejoblíbenějších výkonnostních online marketingových kanálů. V rámci PPC totiž inzerenti mají své finance vždy pod kontrolou, je možné velmi přesně oslovit cílovou skupinu na základě klíčových slov, demografie i geografie, optimalizovat kampaně na základě efektivity v souvislosti se stanovenými cíli atd.

Díky PPC kampaním lze snadno oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Jsou velmi dobře měřitelné a zobrazují se typicky nad organickými výsledky ve vyhledávání. Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z, ať už budete chtít oslovit uživatele, kteří se nacházejí v úzkém geografickém okruhu, nebo tisíce kilometrů od vás.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Brně, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně, remarketing a další v Google Ads, Skliku i dalších PPC platformách, které pro váš byznys budou dávat smysl.

 

Víme, jaké postupy skutečně fungují, a neustále sledujeme nejnovější trendy.
Zvolíme vhodnou strategii a typy reklam, které jsou vhodné pro dosažení vašich cílů.
Nasazení PPC kampaní předchází důkladná příprava, díky které zajistíme přesnější cílení a vyšší efektivitu kampaní.
Vaše PPC kampaně připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.

Máte zájem o PPC reklamu v Brně? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC kampaně zvolit PPC Profits?
Pokud již máte založený vlastní PPC účet, ale nejste spokojeni s výsledky běžících kampaní, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní strategii, která vám pomůže snadněji dosáhnout stanovených cílů.
V případě, že ještě nemáte založený PPC účet, rádi ho pro vás založíme. PPC účty vždy budou patřit vám a budete k nim mít kdykoliv přístup.
Provedeme veškerá potřebná nastavení a propojení, zkontrolujeme nastavení sledování cílů atd., abychom mohli kampaně ještě lépe vyhodnocovat a optimalizovat.
Kromě PPC kampaní se věnujeme i dalším oborům v oblasti online marketingu. Rádi se vám postaráme také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Před samotným nastavením PPC kampaním vám založíme PPC účty v dohodnutých PPC systémech, případně provedeme zdarma PPC audit stávajících kampaní v případě, že již vlastní PPC účty založené máte.

Navrhneme efektivní PPC strategii k dosažení vašich cílů a zvolíme vhodné typy reklam. Provedeme také veškerá důležitá nastavení, jako například propojení Google Analytics s Google Ads, kontrolu nastavení měření elektronického obchodu v Google Analytics, vyloučení platebních bran z odkazujících zdrojů, zapnutí automatického tagování v Skliku, nastavení konverzí, případné propojení s kanálem YouTube atd.

Zpracujeme také podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme relevantní klíčová slova, na která má smysl vaše PPC reklamy cílit. S pomocí těchto slov vytvoříme poutavé a zároveň relevantní inzertní texty, které s vámi samozřejmě budeme konzultovat. Denně se pak budeme věnovat vyhodnocování efektivity jednotlivých kampaní a na základě zjištěných informací budeme kampaně optimalizovat.

Nemáte dostatek času na nastavení a správu vlastních PPC kampaní? Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Brně od PPC Profits?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.