PPC reklama Brno

Chcete okamžitě zvýšit návštěvnost vašeho webu v Brně? Pomocí PPC kampaní bude odkaz na váš web viditelný nad organickými výsledky ve vyhledávání. Buďte vidět na Googlu, na Seznamu a dalších vyhledávačích a zvyšte své prodeje.

Náš tým profesionálů neustále sleduje nejnovější trendy v oblasti PPC reklamy, a proto víme, které PPC strategie v současné době fungují nejlépe, a naopak, kterým je lepší se raději vyhnout.  PPC reklama má obrovskou výhodu v tom, že dokáže oslovit vaše zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Při správném nastavení se uživatelům zobrazují reklamy na produkty či služby, které právě hledají, a to na základě relevantních klíčových slov. Nastavíme pro vás kampaně v obsahové síti, textové inzeráty ve vyhledávací síti, klasický i dynamický remarketing, videokampaně, produktové kampaně, místní kampaně a mnohem více.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Brno

Proč PPC reklama v Brně s PPC Profits?

  1. Víme, jak cílit na relevantní zákazníky v Brně.
  2. Neustále sledujeme nejnovější trendy a víme, které PPC postupy fungují.
  3. Reklamy běží na vašem účtu, ke kterému budete mít kdykoliv přístup.
  4. Pravidelně zasíláme PPC reporty a kampaně průběžně optimalizujeme.

Jak to probíhá

  • PPC kampaním se věnujeme již více než 10 let.
  • Na první PPC kampaně získáte kredit ve výši 1000 Kč.
  • Vaše reklamy v Brně spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Platíte za proklik, nikoliv za zobrazení reklam.

Chci nezávazně poptat

Jak probíhá nastavení a správa PPC reklamy s cílením na Brno?

V případě, že již máte vlastní účet s běžícími reklamami, které ale nemají dobré výsledky, zpracujeme pro vás zdarma PPC audit. V opačném případě pro vás založíme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup.

Na cílovém webu díky webové analytice budeme moci lépe sledovat a optimalizovat PPC kampaně v Brně. 

Google Analytics propojíme s Google Ads a pomůžeme vám nastavit jednotlivé cíle nebo měření elektronického obchodu. Tyto cíle pak importujeme do Google Ads pro lepší a efektivnější optimalizaci kampaní, případně nastavíme sledování konverzí přímo v Google Ads.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme nejvhodnější slova pro oslovení potenciálních zákazníků v rámci PPC reklamy v Brně.

Všechny kampaně sledujeme a optimalizujeme. Pravidelně vám budeme zasílat průběžný report.

PPC reklama pro Brno

Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější. Jednotlivá klíčová slova i reklamy neustále vyhodnocujeme a optimalizujeme. 

Pracujeme s relevantními klíčovými slovy, ze kterých vychází i naše textace reklam. Dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly.

Pokud máte kamennou prodejnu v Brně či jiných městech, kterou byste rovněž rádi propagovali, nastavíme pro vás tzv. místní kampaně, u kterých je zároveň možné sledovat další cíl, a to, zda si uživatel zobrazil trasu, která ho dovede přímo do vaší prodejny.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme nejvhodnější slova pro oslovení potenciálních zákazníků v rámci PPC reklamy v Brně.

Všechny kampaně sledujeme a optimalizujeme. Pravidelně vám budeme zasílat průběžný report.

Kolik stojí PPC reklama v Brně?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
 
Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
 

Služby PPC reklamy poskytujeme také pro: Prahu, Ostravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice a Pardubice.

 

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet