PPC reklama Pardubice

Pomůžeme vám okamžitě zvýšit návštěvnost vašeho webu v Pardubicích. Rádi pro vás nastavíme PPC kampaně v Pardubicích a zajistíme, že váš web bude opravdu vidět na předních pozicích na Googlu i Seznamu.

PPC reklama stále patří mezi nejoblíbenější online kanály, a to hned z několika důvodů. PPC reklama je velmi dobře a poměrně přesně měřitelná, je snadné udržovat kontrolu nad rozpočtem, je možné spustit ji i s poměrně nízkým rozpočtem na reklamu, výsledky kampaní jsou viditelné prakticky okamžitě, a navíc je možné oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu.

Při správném nastavení se uživatelům zobrazují reklamy na produkty či služby, které právě hledají, a to na základě relevantních klíčových slov. Náš tým specialistů pro vás nastaví klasické kampaně ve vyhledávání, produktové kampaně, kampaně v obsahové síti, videokampaně i tzv. místní kampaně, které slouží přímo k propagaci vaší kamenné prodejny v Pardubicích či jiném městě a je u nich možné sledovat mimo jiné cíl zobrazení trasy do vaší prodejny.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
PPC reklama Pardubice

Proč PPC reklama v Pardubicích s PPC Profits?

  1. Reklamy běží na vašem vlastním PPC účtu, který vám rádi založíme.
  2. Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Pardubicích.
  3. Reklamy pravidelně monitorujeme a optimalizujeme.
  4. Víme, jaké postupy v PPC kampaních fungují nejlépe.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy v Pardubicích spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Neustále sledujeme trendy v PPC, které využijeme ve váš prospěch.
  • Na první PPC kampaně od nás získáte kredit ve výši 1000 Kč.
  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale pouze za prokliky na váš web.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Pardubicích?

PPC reklamy poběží na vašem vlastním účtu, nad kterým budete mít absolutní kontrolu. PPC účet vám rádi založíme, případně zpracujeme PPC audit vašich stávajících kampaní, s jejichž výkonem nejste spokojeni.

Na cílových webových stránkách nastavíme Google Analytics, abychom mohli sledovat výkon PPC kampaní v kontextu s návštěvností webu. Získaná data nám pomohou ještě lépe optimalizovat vaše PPC kampaně. 

Google Analytics propojíme s Google Ads, aby zde fungovalo automatické tagování a bylo možné efektivitu jednotlivých kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu. V rámci Skliku pak ze stejného důvodu zkontrolujeme, zda je v systému zapnuté automatické tagování. V případě e-shopu také vyloučíme platební brány z odkazujících zdrojů, které by jinak zkreslovaly data.

Pomůžeme vám i s nastavením cílů v Google Analytics, případně v samotném PPC systému. V případě e-shopu společně nastavíme měření elektronického obchodu.

V rámci nastavení a správy PPC kampaní se zaměřujeme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby reklamy získaly lepší hodnocení, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly. Dále pracujeme s různými cenovými strategiemi, a to tak, abychom dosáhli co nejvyššího počtu konverzí, v případě e-shopu hodnoty konverzí, za co nejnižší cenu. Zaměřujeme se také na skóre kvality jak jednotlivých kampaní, tak celého účtu.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme klíčová slova, na která je vhodné vaše PPC reklamy efektivně cílit.

Všechny PPC kampaně pravidelně monitorujeme a optimalizujeme. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report.

Kolik stojí PPC reklama v Pardubicích?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
 
Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
 

Služby PPC reklamy poskytujeme také pro: Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové a České Budějovice.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Tímto bych rád poděkoval za velmi efektivní spolupráci, díky níž se neustále daří zvyšovat prodeje.

Tomáš Maluš, Malicomputer.cz
Malicomputer
Zobrazit více