PPC reklama Olomouc

Víme, jak okamžitě oslovit vaše potenciální zákazníky v Olomouci. Dosáhněte vyšší návštěvnosti webu v dané lokalitě díky PPC reklamě. Navíc neplatíte za zobrazení reklam, ale až za proklik. 

Díky PPC reklamě můžete oslovit své zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Výsledky PPC reklamy jsou okamžitě viditelné, velmi dobře měřitelné, a navíc, oproti jiným kanálům, jsou poměrně levné. Náš tým profesionálů pro vás nastaví PPC kampaně ve vyhledávání, v obsahové síti, produktové kampaně, videokampaně, nebo tzv. místní kampaně, které přímo propagují vaši prodejnu v konkrétním místě.

V rámci správy PPC kampaní pracujeme s relevantními klíčovými slovy, ze kterých vychází i naše textace reklam. Dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro lepší viditelnost reklam a jejich lepší hodnocení, potažmo nižší cenu. Pracujeme i na zlepšení skóre kvality, které je rovněž důležité, aby reklamy byly zobrazovány více a za nižší cenu. Zároveň tyto reklamy zaujímají větší plochu ve vyhledávání.

 

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Olomouc

Proč PPC reklama v Olomouci s PPC Profits?

  1. Zpracujeme pro vás PPC audit zdarma.
  2. Platíte až za kliknutí na reklamu, nikoliv za zobrazení.
  3. 2× měsíčně vám zašleme podrobný report.
  4. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy.

Jak to probíhá

  • Neustále sledujeme nejnovější trendy, které využijeme ve váš prospěch.
  • Získáte kredit 1000 Kč na OOC reklamu  do začátku.
  • Vaše PPC reklamy v Olomouci spustíme do 5 dnů.
  • Víme, jak efektivně oslovit relevantní publikum v Olomouci.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy cílené na Olomouc?

V první řadě vám založíme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup. V případě, že již máte vlastní účet s běžícími PPC reklamami, které ale nemají požadované výsledky, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit.

Na cílovém webu nastavíme analytiku, typicky pomocí nástroje Google Analytics. Díky tomu budeme moci ještě lépe sledovat a optimalizovat PPC kampaně cílené na Olomouc. Google Analytics propojíme s Google Ads, aby fungovalo automatické tagování a bylo možné jednotlivé kampaně vyhodnocovat v souvislosti s návštěvností webu. Pomůžeme vám také nastavit sledované cíle, na které budou dále reklamy optimalizovány. Tyto cíle je možné nastavit v Google Analytics a importovat je do Google Ads, případně je možné nastavit je v Google Analytics a v PPC systémech zvlášť. 

V rámci analýzy klíčových slov zvolíme klíčová slova, na která má smysl cílit PPC reklamy. Vytváříme kvalitní textové reklamy, u kterých je vysoká pravděpodobnost, že osloví relevantní zákazníky, kteří navštíví váš web a následně provedou konverzi. V současné době se zaměřujeme zejména na vytvoření responzivních reklam, a to z toho důvodu, že klasické rozšířené textové reklamy již nebudou společností Google dále podporovány. Jak v Googlu, tak v Skliku využíváme všechna možná rozšíření, která zvyšují kvalitu reklamy. Pracujeme také s různými strategiemi nabídek tak, abychom dosáhli co nejvyššího počtu konverzí nebo hodnoty konverzí za co nejlepší cenu.

PPC kampaně v Olomouci pravidelně monitorujeme a na základě průběžných výsledků je dále optimalizujeme. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report.

Kolik stojí PPC reklama v Olomouci?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp