PPC reklama Liberec

Oslovte okamžitě zákazníky v Liberci, i když se vaše stránky nezobrazují na předních pozicích ve vyhledávání. Rychlým a snadným řešením je PPC reklama cílená na Liberec. Buďte vidět na předních pozicích nad organickými výsledky ve vyhledávání.

Náš tým profesionálů neustále sleduje nejnovější trendy v oblasti PPC reklamy, a proto víme, které PPC strategie v současné době fungují nejlépe, a naopak, kterým je lepší se raději vyhnout.  Díky PPC reklamě můžete oslovit své zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Výsledky PPC reklamy jsou okamžitě viditelné, velmi dobře měřitelné, a navíc, oproti jiným kanálům, jsou PPC kampaně poměrně levné.

Při správném nastavení se uživatelům zobrazují reklamy na produkty či služby, které právě hledají, a to na základě relevantních klíčových slov. Nastavíme pro vás kampaně v obsahové síti, textové inzeráty ve vyhledávací síti, klasický i dynamický remarketing, videokampaně, produktové kampaně nebo místní kampaně, které budou přímo propagovat vaši prodejnu v Liberci či na jiném městě.  

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Liberec

Proč PPC reklama v Liberci s PPC Profits?

  1. Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Liberci.
  2. PPC reklamy poběží na vašem vlastním účtu.
  3. Platíte za proklik, nikoliv za zobrazení reklam.
  4. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy (Facebook Ads, RTB atd.).

Jak to probíhá

  • Vaše PPC kampaně v Liberci spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Náš tým se PPC reklamě věnuje již od roku 2008.
  • Na první kampaně získáte kredit ve výši 1000 Kč.
  • Zaměřujeme se na maximální výkon kampaní v dané lokalitě.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Liberci?

Před nastavením PPC reklamy zanalyzujeme váš business jako celek. Poté vám vytvoříme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup, případně pro vás zdarma zpracujeme PPC audit. Zkonzultujeme s vámi také případné úpravy vstupní stránky, aby vaše PPC kampaně v Liberci dosahovaly co nejlepších výsledků.

Na cílovém webu nastavíme analytiku pomocí Google Analytics pro lepší sledování průběhu kampaní. 

Google Analytics propojíme s Google Ads, aby zde fungovalo automatické tagování a bylo možné efektivitu jednotlivých kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu. V rámci Skliku pak ze stejného důvodu zkontrolujeme, zda je v systému zapnuté automatické tagování. V případě e-shopu také vyloučíme platební brány z odkazujících zdrojů.

Pomůžeme vám i s nastavením cílů v Google Analytics, případně v samotném PPC systému. V případě e-shopu společně nastavíme měření elektronického obchodu.

Zpracujeme pro vás analýzu klíčových slov a zvolíme nejvhodnější klíčová slova, která použijeme v PPC reklamách v Liberci. Vytvoříme pro vás relevantní PPC reklamy, na které budou uživatelé klikat, a následně navštíví váš web.

Orientujeme se na výsledky. Průběh kampaní průběžně sledujeme a optimalizujeme tak, abychom dosáhli vašich obchodních cílů. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report.

PPC reklama pro Liberec

Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější.

Kromě relevantních klíčových slov a textace reklam dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly. Dále pracujeme s různými cenovými strategiemi, a to tak, abychom dosáhli co nejvyššího počtu konverzí, v případě e-shopu hodnoty konverzí za co nejnižší cenu.

Pokud máte kamennou prodejnu v Liberci či jiných městech, kterou byste rovněž rádi propagovali, nastavíme pro vás tzv. místní kampaně, u kterých je zároveň možné sledovat další cíl, a to, zda si uživatel zobrazil trasu, která ho dovede přímo do vaší prodejny. Tyto kampaně se budou zobrazovat jak ve vyhledávací síti, tak v obsahové síti, na YouTube a v Mapách Google.

Kolik stojí PPC reklama cílená na Liberec?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
 
Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
 

Služby PPC reklamy poskytujeme také pro: Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice a Pardubice.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet