PPC reklama Liberec

Oslovte okamžitě zákazníky v Liberci, i když se vaše stránky nezobrazují na předních pozicích ve vyhledávání. Rychlým a snadným řešením je PPC reklama cílená na Liberec. Buďte vidět na předních pozicích nad organickými výsledky ve vyhledávání.

Náš tým profesionálů neustále sleduje nejnovější trendy v oblasti PPC reklamy, a proto víme, které PPC strategie v současné době fungují nejlépe, a naopak, kterým je lepší se raději vyhnout.  Díky PPC reklamě můžete oslovit své zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Výsledky PPC reklamy jsou okamžitě viditelné, velmi dobře měřitelné, a navíc, oproti jiným kanálům, jsou PPC kampaně poměrně levné.

Při správném nastavení se uživatelům zobrazují reklamy na produkty či služby, které právě hledají, a to na základě relevantních klíčových slov. Nastavíme pro vás kampaně v obsahové síti, textové inzeráty ve vyhledávací síti, klasický i dynamický remarketing, videokampaně, produktové kampaně nebo místní kampaně, které budou přímo propagovat vaši prodejnu v Liberci či na jiném městě.  

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Liberec

Proč PPC reklama v Liberci s PPC Profits?

  1. Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Liberci.
  2. PPC reklamy poběží na vašem vlastním účtu.
  3. Platíte za proklik, nikoliv za zobrazení reklam.
  4. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy (Facebook Ads, RTB atd.).

Jak to probíhá

  • Vaše PPC kampaně v Liberci spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Náš tým se PPC reklamě věnuje již od roku 2008.
  • Na první kampaně získáte kredit ve výši 1000 Kč.
  • Zaměřujeme se na maximální výkon kampaní v dané lokalitě.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Liberci?

Před nastavením PPC reklamy zanalyzujeme váš business jako celek. Poté vám vytvoříme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup, případně pro vás zdarma zpracujeme PPC audit. Zkonzultujeme s vámi také případné úpravy vstupní stránky, aby vaše PPC kampaně v Liberci dosahovaly co nejlepších výsledků.

Na cílovém webu nastavíme analytiku pomocí Google Analytics pro lepší sledování průběhu kampaní. 

Google Analytics propojíme s Google Ads, aby zde fungovalo automatické tagování a bylo možné efektivitu jednotlivých kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu. V rámci Skliku pak ze stejného důvodu zkontrolujeme, zda je v systému zapnuté automatické tagování. V případě e-shopu také vyloučíme platební brány z odkazujících zdrojů.

Pomůžeme vám i s nastavením cílů v Google Analytics, případně v samotném PPC systému. V případě e-shopu společně nastavíme měření elektronického obchodu.

Zpracujeme pro vás analýzu klíčových slov a zvolíme nejvhodnější klíčová slova, která použijeme v PPC reklamách v Liberci. Vytvoříme pro vás relevantní PPC reklamy, na které budou uživatelé klikat, a následně navštíví váš web.

Orientujeme se na výsledky. Průběh kampaní průběžně sledujeme a optimalizujeme tak, abychom dosáhli vašich obchodních cílů. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report.

PPC reklama pro Liberec

Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější.

Kromě relevantních klíčových slov a textace reklam dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly. Dále pracujeme s různými cenovými strategiemi, a to tak, abychom dosáhli co nejvyššího počtu konverzí, v případě e-shopu hodnoty konverzí za co nejnižší cenu.

Pokud máte kamennou prodejnu v Liberci či jiných městech, kterou byste rovněž rádi propagovali, nastavíme pro vás tzv. místní kampaně, u kterých je zároveň možné sledovat další cíl, a to, zda si uživatel zobrazil trasu, která ho dovede přímo do vaší prodejny. Tyto kampaně se budou zobrazovat jak ve vyhledávací síti, tak v obsahové síti, na YouTube a v Mapách Google.

Kolik stojí PPC reklama cílená na Liberec?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp