PPC reklama Ústí nad Labem

Zvyšte okamžitě návštěvnost vašeho webu v Ústí nad Labem! PPC reklama zajistí, že se odkaz na váš web bude zobrazovat nad organickými výsledky ve výsledcích vyhledávání. Buďte vidět na Googlu, Seznamu a v dalších vyhledávačích na předních pozicích. 

Výhodou PPC reklam jsou okamžitě viditelné výsledky, velmi dobrá měřitelnost, kontrola nad rozpočtem kampaně i možnost oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější.

Naši PPC specialisté neustále sledují nejnovější trendy a vědí, které strategie jsou pro váš obor podnikání vhodné. Zhodnotí také, kterým strategiím je lepší se raději vyhnout. Pracujeme s relevantními klíčovými slovy, zaměřujeme se na kvalitní textaci reklam a dbáme na využití všech možných rozšíření, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly.

Máte-li vlastní kamennou prodejnu v Ústí nad Labem nebo v jiném městě, kterou byste rovněž rádi propagovali, rádi pro vás nastavíme tzv. místní kampaně, které se typicky zobrazují jak ve vyhledávací, tak v obsahové síti, na YouTube i v Mapách Google a je u nich možné sledovat cíl zobrazení trasy vedoucí do vaší prodejny.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Ústí nad Labem

Proč PPC reklama v Ústí nad Labem s PPC Profits?

  1. Víme, jak efektivně cílit na zákazníky v Ústí nad Labem.
  2. Orientujeme se na výkon kampaní, které pravidelně optimalizujeme.
  3. 2× měsíčně vám zašleme podrobný report.
  4. Víme, jaké postupy v PPC fungují nejlépe.

Jak to probíhá

  • PPC kampaním v Ústí nad Labem se věnujeme od roku 2008.
  • Platíte za kliknutí na reklamu, nikoliv za zobrazení.
  • Získáte kredit ve výši 1000 Kč na první kampaně.
  • Vaše PPC reklamy v Ústí nad Labem spustíme do 5 pracovních dnů.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Ústí nad Labem?

Než spustíme vaše PPC kampaně v Ústí nad Labem, vytvoříme vám vlastní PPC účet, ke kterému budete mít neomezený přístup, a získáte tak maximální kontrolu nad vašimi kampaněmi. Případně pro vás zpracujeme PPC audit stávajících kampaní zdarma.

Na cílovém webu nastavíme analytiku, která nám pomůže nasazené kampaně sledovat v kontextu s vaším webem. K tomuto účelu typicky používáme Google Analytics.

Google Analytics z důvodu sledování efektivity jednotlivých kampaní v souvislosti s návštěvností webu propojíme s Google Ads. V případě Skliku pak ze stejného důvodu zapneme automatické tagování. Pomůžeme vám také nastavit stanovené cíle, které mají PPC kampaně plnit, a to jak v Google Analytics, tak v Google Ads a Skliku.

Zhodnotíme i cílovou stránku a navrhneme případné úpravy, které povedou k lepším výsledkům PPC kampaní.

Pomocí analýzy klíčových slov zvolíme relevantní klíčová slova, která budeme dále používat při cílení v rámci kampaní.

Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější.  Jak v Googlu, tak v Skliku využíváme všechna možná rozšíření, která zvyšují kvalitu reklamy i její viditelnost. Právě díky rozšířením může reklama zaujímat větší plochu a získat tak více prokliků za nižší cenu. Pracujeme také s různými strategiemi nabídek tak, abychom dosáhli co nejvyššího počtu konverzí nebo hodnoty konverzí při zachování stanovené návratnosti investic.

Všechny vaše kampaně budeme sledovat a optimalizovat na denní bázi tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků. Pravidelně vám budeme zasílat podrobný report.

Kolik stojí PPC reklama v Ústí nad Labem?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp