PPC reklama Ústí nad Labem

Zvyšte okamžitě návštěvnost vašeho webu v Ústí nad Labem! PPC reklama zajistí, že se odkaz na váš web bude zobrazovat nad organickými výsledky ve výsledcích vyhledávání. Buďte vidět na Googlu, Seznamu a v dalších vyhledávačích na předních pozicích. 

Výhodou PPC reklam jsou okamžitě viditelné výsledky, velmi dobrá měřitelnost, kontrola nad rozpočtem kampaně i možnost oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější.

Naši PPC specialisté neustále sledují nejnovější trendy a vědí, které strategie jsou pro váš obor podnikání vhodné. Zhodnotí také, kterým strategiím je lepší se raději vyhnout. Pracujeme s relevantními klíčovými slovy, zaměřujeme se na kvalitní textaci reklam a dbáme na využití všech možných rozšíření, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly.

Máte-li vlastní kamennou prodejnu v Ústí nad Labem nebo v jiném městě, kterou byste rovněž rádi propagovali, rádi pro vás nastavíme tzv. místní kampaně, které se typicky zobrazují jak ve vyhledávací, tak v obsahové síti, na YouTube i v Mapách Google a je u nich možné sledovat cíl zobrazení trasy vedoucí do vaší prodejny.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
PPC reklama Ústí nad Labem

Proč PPC reklama v Ústí nad Labem s PPC Profits?

  1. Víme, jak efektivně cílit na zákazníky v Ústí nad Labem.
  2. Orientujeme se na výkon kampaní, které pravidelně optimalizujeme.
  3. 2× měsíčně vám zašleme podrobný report.
  4. Víme, jaké postupy v PPC fungují nejlépe.

Jak to probíhá

  • PPC kampaním v Ústí nad Labem se věnujeme od roku 2008.
  • Platíte za kliknutí na reklamu, nikoliv za zobrazení.
  • Získáte kredit ve výši 1000 Kč na první kampaně.
  • Vaše PPC reklamy v Ústí nad Labem spustíme do 5 pracovních dnů.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Ústí nad Labem?

Než spustíme vaše PPC kampaně v Ústí nad Labem, vytvoříme vám vlastní PPC účet, ke kterému budete mít neomezený přístup, a získáte tak maximální kontrolu nad vašimi kampaněmi. Případně pro vás zpracujeme PPC audit stávajících kampaní zdarma.

Na cílovém webu nastavíme analytiku, která nám pomůže nasazené kampaně sledovat v kontextu s vaším webem. K tomuto účelu typicky používáme Google Analytics.

Google Analytics z důvodu sledování efektivity jednotlivých kampaní v souvislosti s návštěvností webu propojíme s Google Ads. V případě Skliku pak ze stejného důvodu zapneme automatické tagování. Pomůžeme vám také nastavit stanovené cíle, které mají PPC kampaně plnit, a to jak v Google Analytics, tak v Google Ads a Skliku.

Zhodnotíme i cílovou stránku a navrhneme případné úpravy, které povedou k lepším výsledkům PPC kampaní.

Pomocí analýzy klíčových slov zvolíme relevantní klíčová slova, která budeme dále používat při cílení v rámci kampaní.

Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější.  Jak v Googlu, tak v Skliku využíváme všechna možná rozšíření, která zvyšují kvalitu reklamy i její viditelnost. Právě díky rozšířením může reklama zaujímat větší plochu a získat tak více prokliků za nižší cenu. Pracujeme také s různými strategiemi nabídek tak, abychom dosáhli co nejvyššího počtu konverzí nebo hodnoty konverzí při zachování stanovené návratnosti investic.

Všechny vaše kampaně budeme sledovat a optimalizovat na denní bázi tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků. Pravidelně vám budeme zasílat podrobný report.

Kolik stojí PPC reklama v Ústí nad Labem?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
 
Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
 

Služby PPC reklamy poskytujeme také pro: Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice a Pardubice.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více