PPC reklama České Budějovice

Zvyšte okamžitě návštěvnost vašeho webu v Českých Budějovicích. PPC reklama cílená na České Budějovice je velmi efektivním řešením. Rádi pro vás zrealizujeme PPC kampaně cílené na tuto lokalitu a zajistíme, aby váš web byl vidět na předních pozicích ve vyhledávání. 

PPC kampaně stále patří mezi nejoblíbenější kanály online propagace, a to hned z několika důvodů. Jsou totiž poměrně levné, velmi dobře měřitelné, máte kontrolu nad rozpočtem kampaní, výsledky jsou prakticky ihned viditelné, a navíc touto cestou můžete oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu.

Naši PPC specialisté neustále sledují nejnovější trendy a mají vyzkoušenou efektivitu jednotlivých strategií. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni zhodnotit efektivitu jednotlivých strategií pro váš byznys. Rádi pro vás nastavíme PPC reklamy ve vyhledávání, v obsahové síti, na YouTube, nebo v Google Mapách.

Pokud máte kamennou prodejnu v Českých Budějovicích, doporučujeme také tzv. místní kampaně, u kterých je zároveň možné sledovat další cíl, a to, zda si uživatel zobrazil trasu, která ho dovede přímo do vaší prodejny.

V rámci PPC kampaní pracujeme s relevantními klíčovými slovy, která se pak objevují i v textech našich reklam, aby uživatelům byly zobrazeny takové nabídky, které skutečně hledají, a zvýšili jsme tak pravděpodobnost konverze. Dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly vaše reklamy viditelnější a zákazníky více zaujaly.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
PPC reklama České Budějovice

Proč PPC reklama v Českých Budějovicích s PPC Profits?

  1. Platíte za proklik na web, nikoliv za zobrazení reklam.
  2. Na vašem webu nastavíme Google Analytics pro lepší sledování kampaní.
  3. Pomůžeme vám využít i jiné reklamní systémy (RTB, Facebook Ads atd.).
  4. PPC kampaně běží na vašem vlastním účtu.

Jak to probíhá

  • Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Českých Budějovicích.
  • Vaše PPC reklamy v Českých Budějovicích spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Na své první PPC kampaně získáte kredit ve výši 1000 Kč.
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy V PPC a využijeme je ve váš prospěch.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní v Českých Budějovicích?

Kampaně spustíme na vašem vlastním PPC účtu, nad kterým budete mít absolutní kontrolu. PPC účet vám rádi založíme. Případně pro vás zdarma zpracujeme PPC audit stávajících kampaní.

Na cílovém webu nastavíme Google Analytics pro lepší sledování kampaní v kontextu s návštěvností webu. V rámci nastavení analytiky propojíme Google Ads s Google Analytics a v Skliku nastavíme automatické tagování. Dále vyloučíme platební brány z odkazujících zdrojů, aby nebyly zkresleny výsledky PPC kampaní. Pomůžeme vám také s nastavením cílů v Google Analytics i v jednotlivých PPC systémech.

Díky analýze klíčových slov odhalíme obchodně zajímavá klíčová slova, která dále využijeme k efektivnímu cílení PPC kampaní v Českých Budějovicích. Efektivně pracujeme s jednotlivými strategiemi nabídek, s rozšířeními reklam, s vylučujícími klíčovými slovy atd.

Všechny kampaně denně sledujeme a optimalizujeme. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report včetně informací ohledně dalšího postupu.

Kolik stojí PPC reklama v Českých Budějovicích?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
 
Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
 

Služby PPC reklamy poskytujeme také pro: Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové a Pardubice.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Správa a návrhy kampaní – jsme spokojeni. Oceňuji především komunikaci, odpovědi na všechny otázky a návrhy vlastních hesel. Měsíční reporty jsou krátké, ale výstižné. Doporučuji. :-) Šárka Kuchtová, COOLAGENT.

Šárka Březovská
Coolagent s.r.o.
Zobrazit více

Oceňujeme profesionální přístup a velmi rychlou komunikaci. Tohoto dodavatele můžeme jedině doporučit!

Jakub Dosoudil
LINTECH, spol. s r.o.
Zobrazit více