PPC reklama Ostrava

PPC reklama v Ostravě je ideálním způsobem, jak zviditelnit svůj web v dané lokalitě a okamžitě zvýšit návštěvnost. Navíc platíte pouze za proklik na váš web, nikoliv za pouhé zobrazení reklam. Nechte nastavení a správu vašich PPC reklam v Ostravě na profesionálech. Správě PPC kampaní se věnujeme již řadu let a naši specialisté neustále sledují nejnovější trendy, díky kterým dosáhneme co nejlepších výsledků za co nejnižší ceny. Velkou výhodou navíc je, že pomocí PPC kampaní můžete oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Vsaďte na PPC kampaně od profesionálů. Pomůžeme vám zvýšit vaše tržby.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Ostrava

Proč PPC v Ostravě se PPC Profits?

  1. Víme, jak efektivně oslovit vaše zákazníky v Ostravě.
  2. Všechny kampaně na denní bázi sledujeme a optimalizujeme.
  3. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy jako RTB, Facebook Ads atd.
  4. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report.

Jak to probíhá

  • PPC reklamy v Ostravě spustíme do 5 pracovních dnů.
  • PPC kampaním se věnujeme již více než 10 let.
  • Získáte kredit ve výši 1000 Kč na první kampaně.
  • PPC audit stávajících kampaní vám rádi zpracujeme zdarma.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní v Ostravě?

Nejprve vám založíme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup. V případě, že již máte vlastní účet, na kterém běží reklamy, ale nemají dobré výsledky, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit.

Na cílovém webu nastavíme analytiku pomocí nástroje Google Analytics pro lepší sledování a optimalizaci kampaní. Propojíme Google Ads a Google Analytics, pomůžeme vám s nastavením cílů a importujeme je do Google Ads, případně pomůžeme nastavit cíle přímo v PPC systému. Zkontrolujeme také, zda je funkční automatické tagování, zda jsou vyloučeny platební brány atd. 

Dále zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme klíčová slova, která na váš web přivedou relevantní publikum. 

Dbáme na kvalitu textace reklam. Právě texty vašich reklam hrají nemalou roli v tom, zda uživatel na reklamu klikne a navštíví váš web.

Všechny kampaně průběžně sledujeme a optimalizujeme tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků. Průběžně vyhodnocujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, sestav i reklam. Pracujeme efektivně se strategiemi nabídek a v kampaních reflektujeme nejnovější trendy. Dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly.

Pokud máte vlastní prodejnu v Ostravě, vytvoříme pro vás místní PPC kampaně pro Ostravu, kde bude propagována vaše prodejna. Tyto kampaně jsou navrženy tak, aby firmy potenciálním zákazníkům nabídly informace usnadňující rozhodnutí, kdy a jak navštívit konkrétní inzerovanou provozovnu. Pomocí místních kampaní je možné obchod snadno inzerovat ve vyhledávací síti, v obsahové síti, v Mapách Google i na YouTube.

Všechny kampaně průběžně sledujeme a optimalizujeme tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Kolik stojí nastavení a správa PPC reklamy v Ostravě?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp