PPC reklama Ostrava

PPC reklama v Ostravě je ideálním způsobem, jak zviditelnit svůj web v dané lokalitě a okamžitě zvýšit návštěvnost. Navíc platíte pouze za proklik na váš web, nikoliv za pouhé zobrazení reklam. Nechte nastavení a správu vašich PPC reklam v Ostravě na profesionálech. Správě PPC kampaní se věnujeme již řadu let a naši specialisté neustále sledují nejnovější trendy, díky kterým dosáhneme co nejlepších výsledků za co nejnižší ceny. Velkou výhodou navíc je, že pomocí PPC kampaní můžete oslovit zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Vsaďte na PPC kampaně od profesionálů. Pomůžeme vám zvýšit vaše tržby.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
PPC reklama Ostrava

Proč PPC v Ostravě se PPC Profits?

  1. Víme, jak efektivně oslovit vaše zákazníky v Ostravě.
  2. Všechny kampaně na denní bázi sledujeme a optimalizujeme.
  3. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy jako RTB, Facebook Ads atd.
  4. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report.

Jak to probíhá

  • PPC reklamy v Ostravě spustíme do 5 pracovních dnů.
  • PPC kampaním se věnujeme již více než 10 let.
  • Získáte kredit ve výši 1000 Kč na první kampaně.
  • PPC audit stávajících kampaní vám rádi zpracujeme zdarma.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní v Ostravě?

Nejprve vám založíme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup. V případě, že již máte vlastní účet, na kterém běží reklamy, ale nemají dobré výsledky, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit.

Na cílovém webu nastavíme analytiku pomocí nástroje Google Analytics pro lepší sledování a optimalizaci kampaní. Propojíme Google Ads a Google Analytics, pomůžeme vám s nastavením cílů a importujeme je do Google Ads, případně pomůžeme nastavit cíle přímo v PPC systému. Zkontrolujeme také, zda je funkční automatické tagování, zda jsou vyloučeny platební brány atd. 

Dále zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme klíčová slova, která na váš web přivedou relevantní publikum. 

Dbáme na kvalitu textace reklam. Právě texty vašich reklam hrají nemalou roli v tom, zda uživatel na reklamu klikne a navštíví váš web.

Všechny kampaně průběžně sledujeme a optimalizujeme tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků. Průběžně vyhodnocujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, sestav i reklam. Pracujeme efektivně se strategiemi nabídek a v kampaních reflektujeme nejnovější trendy. Dbáme také na nastavení jednotlivých rozšíření reklam, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byly reklamy lépe hodnoceny, aby byly viditelnější a zákazníky více zaujaly.

Pokud máte vlastní prodejnu v Ostravě, vytvoříme pro vás místní PPC kampaně pro Ostravu, kde bude propagována vaše prodejna. Tyto kampaně jsou navrženy tak, aby firmy potenciálním zákazníkům nabídly informace usnadňující rozhodnutí, kdy a jak navštívit konkrétní inzerovanou provozovnu. Pomocí místních kampaní je možné obchod snadno inzerovat ve vyhledávací síti, v obsahové síti, v Mapách Google i na YouTube.

Všechny kampaně průběžně sledujeme a optimalizujeme tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Kolik stojí nastavení a správa PPC reklamy v Ostravě?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
 
Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
 

Služby PPC reklamy poskytujeme také pro: Prahu, Brno, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice a Pardubice.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více