PPC reklama Hradec Králové

Přáli byste si, aby váš web navštěvovalo více potenciálních zákazníků z Hradce Králové? Pak vám doporučujeme PPC reklamu s cílením na Hradec Králové.

PPC kampaně jsou jedním z nejoblíbenějších marketingových kanálů, a to zejména proto, že PPC reklamy jsou velmi dobře měřitelné, výsledky jsou viditelné prakticky okamžitě, PPC reklama je levná a oslovuje zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu.

Nastavíme pro vás jednotlivé typy PPC kampaní s tím, že před samotným nastavením navrhneme, které z nich jsou pro vás vzhledem ke stanoveným cílům nejvhodnější. V rámci PPC kampaní pracujeme se všemi rozšířeními, jako jsou rozšíření o odkazy na podstránky, o strukturované úryvky, o popisky, o obrázek, o volání, o lokalitu, o aplikaci atd., která jsou důležitá pro to, aby byla viditelnější a zákazníky více zaujala.

Pokud navíc máte kamennou prodejnu v Hradci Králové, kterou si rovněž přejete propagovat prostřednictvím PPC kampaní, rádi pro vás nastavíme tzv. místní kampaně, které jsou typicky zobrazovány ve vyhledávací i obsahové síti, na YouTube i v Google Mapách a sledují cíl zobrazení trasy vedoucí do vaší prodejny.

Neustále sledujeme nejnovější trendy, víme, které strategie opravdu fungují, a které naopak nejsou příliš vhodné. Svěřte své PPC kampaně profesionálům. Zajistíme, že váš web bude opravdu vidět.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Hradec Králové

Proč PPC reklama v Hradci Králové s PPC Profits?

  1. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy jako např. RTB nebo Facebook Ads.
  2. Víme, jak efektivně cílit na zákazníky v Plzni.
  3. PPC reklamě se věnujeme již od roku 2008.
  4. Na vašem webu nastavíme analytiku pro lepší sledování PPC kampaní.

Jak to probíhá

  • Vaše PPC reklamy v Hradci Králové spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Neustále sledujeme nejnovější PPC trendy, které využijeme ve váš prospěch.
  • Na své první kampaně získáte kredit ve výši 1000 Kč.
  • Platíte za proklik na web, nikoliv za zobrazení reklam.

Náš postup nasazení a správy PPC reklamy v Hradci Králové

Před samotným nasazením kampaní vám vytvoříme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup. V případě, že již máte vlastní účet, na kterém běží PPC reklamy, ale jejich výsledky pro vás nejsou uspokojivé, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit.

Zhodnotíme cílovou vstupní stránku a na vašem webu nastavíme analytiku pro lepší sledování výkonu kampaní a jejich následnou optimalizaci. V rámci nastavení analytiky propojíme Google Analytics a Google Ads, abychom mohli sledovat efektivitu jednotlivých kampaní v souvislosti s návštěvností vašeho webu. V rámci Skliku pak z tohoto důvodu zapneme automatické tagování. Aby výsledky nebyly zkresleny platebními branami, vyloučíme je z odkazujících zdrojů. Pomůžeme vám také s nastavením stanovených cílů, a to jak v Google Analytics, tak v jednotlivých PPC systémech.

Pomocí analýzy klíčových slov odhalíme obchodně zajímavá klíčová slova, která dále využijeme při cílení vašich PPC kampaní. Na základě těchto klíčových slov pak vytvoříme kvalitní a relevantní texty PPC reklam tak, aby zaujaly cílové publikum, které následně navštíví váš web. Vzhledem k tomu, že od července 2022 již Google dále nepodporuje rozšířené textové reklamy, zaměřujeme se zejména na vytvoření responzivních reklam.

Všechny kampaně pravidelně sledujeme a dále optimalizujeme tak, aby dosahovaly stanovených cílů. Dvakrát měsíčně vám zašleme podrobný report a budeme s vámi konzultovat další kroky.

Kolik stojí PPC reklama v Hradci Králové?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp