SEO optimalizátor

Mít graficky skvěle vyladěný web pro lepší umístění vašich stránek ve vyhledávání nestačí. Chcete mít vyladěný web tak, aby se líbil i vyhledavačům? Náš SEO optimalizátor zhodnotí prvky na vašem webu, které jsou důležité pro SEO, najde případné nedostatky, navrhne případné úpravy, které pomohou vaše stránky dostat výš ve výsledcích vyhledávání, a vytvoří pro vás efektivní SEO strategii.

 

Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Naši SEO optimalizátoři se optimalizaci pro vyhledavače věnují již řadu let.
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Používáme nejmodernější SEO nástroje.

Máte zájem o služby SEO optimalizátora? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč využít služeb SEO optimalizátora od PPC Profits?
Víme, jak zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávání.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
Váš web vyladíme po technické i obsahové stránce.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak naši SEO optimalizátoři postupují při SEO?

Nejprve provedeme kompletní SEO analýzu on-page i off-page faktorů a odhalíme případné nedostatky, které brání vašemu webu k lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání. Dále pro vás zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou budeme pracovat po celou dobu optimalizace, zajistíme vám kvalitní zpětné odkazy a zhodnotíme efektivitu obsahové stránky vašeho webu s tím, že případně navrhneme vhodné úpravy.

SEO audit

V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou stránku webu, přehlednost navigace, práci s klíčovými slovy, kvalitu a množství zpětných odkazů, prolinkování, rychlost načítání webu i na obsahovou stránku, které vyhledavače v posledních letech přikládají čím dál větší důraz.

Prověříme také objednávkový proces nebo kontaktní formulář, změříme rychlost načítání stránek atd. Zároveň zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Používáme profesionální analytické nástroje, které nám pomohou identifikovat prostor pro zlepšení (nadpisy, meta popisky, obrázky, titulky atd.). Na základě výsledků SEO auditu pro vás vytvoříme efektivní strategii, která povede ke zlepšení pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.  

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí optimalizace pro vyhledavače je bezesporu analýza klíčových slov. Pomocí analýzy klíčových slov identifikujeme klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výsledky z této analýzy pak pracujeme po celou dobu optimalizace. Průběžně také monitorujeme, jak se váš web aktuálně zobrazuje ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova.

Linkbuilding

Že kvalitní a relevantní zpětné odkazy jsou mnohem důležitější než jejich kvantita, ví každý zkušený SEO optimalizátor. Zajistíme pro vás pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová strategie

V rámci obsahové strategie nejprve prověříme účinnost textů na vašem webu, zhodnotíme, jak pracujete s klíčovými slovy, nadpisy atd. Identifikujeme případné nedostatky, které brání vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání, a navrhneme pro vás efektivní obsahovou strategii, která zlepší vaše SEO. Náš tým copywriterů pro vás případně připraví poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí služby našich SEO optimalizátorů?

Cena za služby našich SEO optimalizátorů se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost konkurence, obor podnikání, velikost webu atd.). Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás hledají pod klíčovými slovy: