SEO optimalizátor

Mít graficky skvěle vyladěný web pro lepší umístění vašich stránek ve vyhledávání nestačí. Chcete mít vyladěný web tak, aby se líbil i vyhledavačům? Náš SEO optimalizátor zhodnotí prvky na vašem webu, které jsou důležité pro SEO, najde případné nedostatky, navrhne případné úpravy, které pomohou vaše stránky dostat výš ve výsledcích vyhledávání, a vytvoří pro vás efektivní SEO strategii.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO optimalizátor

Proč využít služeb SEO optimalizátora od PPC Profits?

  1. Víme, jak zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávání.
  2. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
  3. Váš web vyladíme po technické i obsahové stránce.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav vašeho webu.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt na umístění ve výsledcích vyhledávání.
  • Naši SEO optimalizátoři se optimalizaci pro vyhledavače věnují již řadu let.
  • Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů SEO.
  • Pro optimalizaci vašeho webu používáme nejmodernější SEO nástroje.

Chci nezávazně poptat

Jak naši SEO optimalizátoři postupují při SEO?

Nejprve provedeme kompletní SEO analýzu on-page i off-page faktorů a odhalíme případné nedostatky, které brání vašemu webu k lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání. Dále pro vás zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou budeme pracovat po celou dobu optimalizace, zajistíme vám kvalitní zpětné odkazy a zhodnotíme efektivitu obsahové stránky vašeho webu s tím, že případně navrhneme vhodné úpravy.

SEO audit

V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou stránku webu, přehlednost navigace, práci s klíčovými slovy, kvalitu a množství zpětných odkazů, prolinkování, rychlost načítání webu i na obsahovou stránku, které vyhledavače v posledních letech přikládají čím dál větší důraz.

Prověříme také objednávkový proces nebo kontaktní formulář, změříme rychlost načítání stránek atd. Zároveň zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Používáme profesionální analytické nástroje, které nám pomohou identifikovat prostor pro zlepšení (nadpisy, meta popisky, obrázky, titulky atd.). Na základě výsledků SEO auditu pro vás vytvoříme efektivní strategii, která povede ke zlepšení pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.  

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí optimalizace pro vyhledavače je bezesporu analýza klíčových slov. Pomocí analýzy klíčových slov identifikujeme klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výsledky z této analýzy pak pracujeme po celou dobu optimalizace. Průběžně také monitorujeme, jak se váš web aktuálně zobrazuje ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova.

Linkbuilding

Že kvalitní a relevantní zpětné odkazy jsou mnohem důležitější než jejich kvantita, ví každý zkušený SEO optimalizátor. Zajistíme pro vás pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová strategie

V rámci obsahové strategie nejprve prověříme účinnost textů na vašem webu, zhodnotíme, jak pracujete s klíčovými slovy, nadpisy atd. Identifikujeme případné nedostatky, které brání vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání, a navrhneme pro vás efektivní obsahovou strategii, která zlepší vaše SEO. Náš tým copywriterů pro vás případně připraví poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí služby našich SEO optimalizátorů?

Cena za služby našich SEO optimalizátorů se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost konkurence, obor podnikání, velikost webu atd.). Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp