SEO konzultant

SEO by mělo být nedílnou součástí každého webu nebo e-shopu. Organické vyhledávání je velmi důležitým zdrojem návštěvnosti. Právě z organického vyhledávání na web přicházejí uživatelé, kteří vaši službu nebo produkt skutečně hledají, a proto je zde velmi vysoká pravděpodobnost konverze.

Již řadu let poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO. Naši SEO konzultanti vám pomohou optimalizovat váš web tak, aby se při zadání relevantních klíčových slov ve vyhledavačích zobrazoval na předních příčkách. Chcete být na Googlu i Seznamu opravdu vidět? Toužíte po vyšší návštěvnosti vašeho webu? Naši SEO konzultanti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledavačů a pomohou tak zvýšit vaše tržby.

Dříve možná stačilo mít pouze graficky vyladěný web. Dnes je však pro vyšší pozici ve vyhledávání důležité pracovat také s klíčovými slovy, optimalizovat obrázky, budovat kvalitní odkazy atd. Náš tým SEO konzultantů podnikne veškeré kroky nutné k tomu, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. Vsaďte na know-how a kvalitu služeb našich konzultantů, kteří vám pomohou dostat váš web na přední příčky ve vyhledávání na Googlu a Seznamu.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO konzultant

Proč si najmout SEO konzultanta z PPC Profits?

  1. Každý náš SEO konzultant má s optimalizací pro vyhledavače řadu let zkušeností.
  2. Zaměříme se také na uživatelský pohled a navrhneme změny vedoucí k vyššímu konverznímu poměru.
  3. Přivedeme na váš web relevantní uživatele kteří mají zájem o vaše zboží.
  4. Výsledky optimalizace pravidelně monitorujeme a komunikujeme další postup.

Jak to probíhá

  • V rámci SEO pracujeme s nejmodernějšími optimalizačními nástroji.
  • Naše SEO má dlouhodobý pozitivní efekt na organickou návštěvnost.
  • Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • SEO chápeme jako součást marketingového mixu a propojujeme ho s ostatními kanály.

Chci nezávazně poptat

Jak postupuje náš SEO konzultant při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě potřebujeme vědět, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání a zda splňuje dnešní požadavky SEO. Proto v první řadě provedeme SEO audit a zhodnotíme například navigační menu, práci s klíčovými slovy, efektivitu obsahu, linkbuilding atd. Na základě výsledků SEO auditu pak navrhneme efektivní strategii, která posune váš web na vyšší příčky ve výsledcích vyhledávání. Důležitou součástí zmíněné strategie je také analýza klíčových slov. Dále pro vás zajistíme pouze relevantní zpětné odkazy a v případě potřeby pro vás náš tým copywriterů napíše kvalitní texty odpovídající dnešním požadavkům SEO.

SEO audit

SEO audit je klíčovou součástí každé úspěšné SEO strategie. V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou i obsahovou stránku vašeho webu. Zhodnotíme například objednávkový proces, práci s klíčovými slovy, nadpisy či obrázky a zpětné odkazy.

Na základě výsledků SEO auditu náš tým navrhne vhodné úpravy, které povedou k lepší pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Zjistíme také aktuální pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova. Naši zkušení SEO konzultanti vyladí váš web podle nejnovějších trendů SEO tak, aby na něj chodili relevantní uživatelé s vysokou pravděpodobností konverze.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí SEO optimalizace je analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit relevantní klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Pomocí této analýzy zvolíme smysluplná klíčová slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledavačů. S těmito slovy budeme pracovat po celou dobu optimalizace vašeho webu.

Linkbuilding

Každý zkušený SEO konzultant ví, že kvalita odkazů je mnohem důležitější než jejich kvantita. Zajistíme pro vás pouze relevantní odkazy z webů, které souvisí s obsahem vašich stránek a přivedou na něj relevantní cílovou skupinu zákazníků.

Kolik stojí SEO?

Ke každé optimalizaci pro vyhledavače přistupujeme jako k individuálnímu projektu. Cena za služby našich SEO konzultantů se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání i aktuálního stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

Se PPC Profits jsem spolupracovala v oblasti PPC reklamy. Komunikace a celková práce byla výborná. Následná správa PPC reklamy zdarma byl pro mě zajímavý benefit. PPC Profits doporučuji jak na nastavení PPC reklamy, tak na její správu.

Mgr. Iveta Pečínkova, Pecinkova.cz
Překladatelský servis Pečinková
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp