SEO konzultant

SEO by mělo být nedílnou součástí každého webu nebo e-shopu. Organické vyhledávání je velmi důležitým zdrojem návštěvnosti. Právě z organického vyhledávání na web přicházejí uživatelé, kteří vaši službu nebo produkt skutečně hledají, a proto je zde velmi vysoká pravděpodobnost konverze.

Již řadu let poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO. Naši SEO konzultanti vám pomohou optimalizovat váš web tak, aby se při zadání relevantních klíčových slov ve vyhledavačích zobrazoval na předních příčkách. Chcete být na Googlu i Seznamu opravdu vidět? Toužíte po vyšší návštěvnosti vašeho webu? Naši SEO konzultanti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledavačů a pomohou tak zvýšit vaše tržby.

Dříve možná stačilo mít pouze graficky vyladěný web. Dnes je však pro vyšší pozici ve vyhledávání důležité pracovat také s klíčovými slovy, optimalizovat obrázky, budovat kvalitní odkazy atd. Náš tým SEO konzultantů podnikne veškeré kroky nutné k tomu, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. Vsaďte na know-how a kvalitu služeb našich konzultantů, kteří vám pomohou dostat váš web na přední příčky ve vyhledávání na Googlu a Seznamu.

V rámci SEO pracujeme s nejmodernějšími nástroji.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
SEO chápeme jako součást marketingového mixu a propojujeme ho s ostatními marketingovými kanály.

Máte zájem o služby SEO konzultanta? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si najmout SEO konzultanta z PPC Profits?
Každý náš SEO konzultant má s optimalizací pro vyhledavače řadu let zkušeností.
Zaměříme se také na uživatelský pohled a navrhneme změny vedoucí k vyššímu konverznímu poměru.
Přivedeme na váš web relevantní uživatele.
Výsledky optimalizace pravidelně monitorujeme a komunikujeme další postup.

Jak postupuje náš SEO konzultant při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě potřebujeme vědět, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání a zda splňuje dnešní požadavky SEO. Proto v první řadě provedeme SEO audit a zhodnotíme například navigační menu, práci s klíčovými slovy, efektivitu obsahu, linkbuilding atd. Na základě výsledků SEO auditu pak navrhneme efektivní strategii, která posune váš web na vyšší příčky ve výsledcích vyhledávání. Důležitou součástí zmíněné strategie je také analýza klíčových slov. Dále pro vás zajistíme pouze relevantní zpětné odkazy a v případě potřeby pro vás náš tým copywriterů napíše kvalitní texty odpovídající dnešním požadavkům SEO.

SEO audit

SEO audit je klíčovou součástí každé úspěšné SEO strategie. V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou i obsahovou stránku vašeho webu. Zhodnotíme například objednávkový proces, práci s klíčovými slovy, nadpisy či obrázky a zpětné odkazy.

Na základě výsledků SEO auditu náš tým navrhne vhodné úpravy, které povedou k lepší pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Zjistíme také aktuální pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova. Naši zkušení SEO konzultanti vyladí váš web podle nejnovějších trendů SEO tak, aby na něj chodili relevantní uživatelé s vysokou pravděpodobností konverze.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí SEO optimalizace je analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit relevantní klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Pomocí této analýzy zvolíme smysluplná klíčová slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledavačů. S těmito slovy budeme pracovat po celou dobu optimalizace vašeho webu.

Linkbuilding

Každý zkušený SEO konzultant ví, že kvalita odkazů je mnohem důležitější než jejich kvantita. Zajistíme pro vás pouze relevantní odkazy z webů, které souvisí s obsahem vašich stránek a přivedou na něj relevantní cílovou skupinu zákazníků.

Kolik stojí SEO?

Ke každé optimalizaci pro vyhledavače přistupujeme jako k individuálnímu projektu. Cena za služby našich SEO konzultantů se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání i aktuálního stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

 

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás hledají také pod klíčovými slovy: