SEO služby

Přejete si, aby váš web byl viditelný na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? Chcete zlepšit SEO vašeho webu a zvýšit své tržby? Díky našim SEO službám získáte vyšší pozici ve vyhledávání a váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.

Zůstává váš počet návštěvníků stále stejný, nebo se dokonce snižuje? Máte po grafické stránce hezký web, ale nezobrazuje se na předních pozicích v organickém vyhledávání na důležitá klíčová slova?

 

Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude optimalizovaný s ohledem na nejnovější trendy.
Zajistíme vám pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy.
Navrhneme úpravy, které mají vliv na pozici webu ve vyhledávání.

Máte zájem o SEO služby? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si objednat SEO služby od PPC Profits?
Naši konzultanti se již problematice SEO věnují řadu let.
Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání.
Naše SEO má prokazatelné výsledky.
Víme, které postupy opravdu fungují.

Jaký je náš postup při optimalizaci webu pro vyhledavače?

SEO optimalizace se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě provedeme SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. Hodnotit budeme jak technickou stránku webu, tak UX, nebo efektivitu obsahu. Po auditu vašeho webu navrhneme vhodné úpravy a strategii, která pomůže váš web dostat na vyšší pozice ve vyhledávání.

Nedílnou součástí SEO je také analýza klíčových slov, díky které odhalíme relevantní klíčová slova, na která má smysl optimalizovat váš web. Po celou dobu optimalizace webu pracujeme s danou analýzou klíčových slov tak, abychom dosahovali co nejlepších výsledků.

V rámci linkbuildingu se zaměřujeme zejména na kvalitu zpětných odkazů. Vytváříme pouze odkazy, které jsou pro váš web relevantní a souvisí s tematikou stránek.

Cílem našeho SEO není pouze zlepšení pozice vašeho webu ve vyhledávání. Váš web by měl být zobrazován relevantním uživatelům a obsah by měl být konverzní.

Při optimalizaci webů pro vyhledavače pracujeme s nejnovějšími nástroji a aplikujeme nejnovější trendy, které pro vás neustále sledujeme.

SEO audit

Vypadají vaše webové stránky na první pohled hezky, ale počet návštěv se nemění a pozice ve vyhledávání neodpovídá vašim představám? V první řadě zjistíme, proč se vašemu webu nedaří ještě lépe. V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigace na vašem webu, zhodnotíme, zda je proces objednávky dostatečně intuitivní, změříme rychlost načítání stránek a celkově zhodnotíme stav webu jak po technické, tak po obsahové stránce. Zjistíme také, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na relevantní klíčová slova, která souvisí s oborem vašeho podnikání.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí optimalizace pro vyhledavače je práce s klíčovými slovy. Pomocí analýzy klíčových slov zjistíme, na která klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. S danými frázemi a slovy pracujeme po celou dobu optimalizace a neustále monitorujeme, jak se mění pozice vašeho webu ve vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než kvantita. Naši konzultanti vám zajistí odkazy pouze z relevantních zdrojů, které na váš web přivedou potenciální zákazníky a současně pomohou vašemu webu k lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová analýza webu

V posledních letech je čím dál důležitější kvalita textového obsahu webu. Prověříme proto účinnost textů a případně navrhneme úpravy, které zlepší vaše SEO. Náš tým copywriterů vám případně připraví efektivní texty odpovídající požadavkům SEO.

Cena za SEO služby

Cena za služby našich SEO expertů se odvíjí například od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2 500 Kč bez DPH.
 
Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.
 
SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.
 
SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.
 
SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.