SEO studio vs. SEO agentura

SEO zahrnuje širokou škálu kroků, které jsou důležité pro to, aby vaše stránky byly atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače. Majitelé webových stránek velmi často používají SEO studia, která jim pomohou odhalit nedostatky bránící k lepší pozici webu pro vyhledavače. Vzhledem k nedostatku zkušeností z oblasti SEO ale většinou nevědí, jak s nimi správně pracovat.

Uvítali byste, kdyby se váš web zobrazoval na lepších pozicích ve vyhledávání a navštěvovali ho relevantní uživatelé, u kterých je vyšší pravděpodobnost konverze? Zapomeňte na SEO studia a svěřte vaše SEO do rukou profesionálů! Naši SEO konzultanti mají řadu let zkušeností, neustále sledují nejnovější trendy a vědí, jaké postupy opravdu fungují.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO studio vs. SEO agentura

Proč si objednat SEO služby od PPC Profits?

  1. Víme, které SEO postupy opravdu fungují a jak je použít ve váš prospěch.
  2. Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy z autoritativních webů.
  3. Vyladíme váš web tak, aby byl atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače.
  4. Platíte pouze za prokazatelné výsledky, nikoli za plané sliby

Jak to probíhá

  • Naše SEO vám přinese dlouhodobou návštěvnost z vyhledávačů.
  • Váš web bude optimalizován podle nejnovějších trendů.
  • Přivedeme na váš web relevantní uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.
  • Pracujeme s nejmodernějšími analytickými a optimalizačními nástroji.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Součástí optimalizace pro vyhledavače je několik důležitých kroků. Než se pustíme do samotné optimalizace vašeho webu, potřebujeme znát aktuální stav, od kterého se budeme odrážet. Nejprve proto zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit nedostatky bránící k lepším výsledkům vašeho webu ve vyhledávání. Dalším krokem pak je podrobná analýza klíčových slov, se kterou pracujeme po celou dobu optimalizace. Nezapomínáme ani na efektivní linkbuilding a obsahovou strategii.

SEO audit

Přejete si, aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání? Pouze pěkná grafika nestačí. Aby byl váš web atraktivní i pro vyhledavače, je třeba kontinuálně pracovat na SEO. Velmi často majitelé webů využívají SEO studio a optimalizaci webu se pak snaží řešit svépomocí. Nicméně, velmi často v těchto případech chybí dostatek zkušeností. Efektivní SEO obnáší několik na sebe navazujících kroků, ve kterých je důležité neudělat chybu.

Než ale začneme optimalizovat váš web pro vyhledavače, potřebujeme znát aktuální stav. Nejprve proto zpracujeme podrobný SEO audit. V rámci tohoto auditu se zaměříme na přehlednost navigační struktury webu, rychlost načítání stránek, objednávkový proces, práci s klíčovými slovy atd.

Pomocí SEO auditu identifikujeme případné nedostatky, které brání vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání. Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje na důležitá klíčová slova, a budeme pravidelně monitorovat aktuální stav.

Analýza klíčových slov

Při úspěšné optimalizaci pro vyhledavače se neobejdeme bez analýzy klíčových slov. Analýza klíčových slov nám pomůže identifikovat klíčová slova a fráze, na která má smysl váš web optimalizovat. S jejími výsledky pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding aneb kvalita je důležitější než kvantita

Nemalý podíl na umístění webu ve výsledcích vyhledávání mají také zpětné odkazy. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou relevantní uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová strategie

V posledních letech vyhledavače přikládají čím dál větší důraz kvalitnímu a relevantnímu obsahu. Zhodnotíme proto efektivitu obsahové stránky vašeho webu včetně práce s klíčovými slovy, přehlednost, relevantnost textu atd. V případě potřeby jsou naši copywriteři připraveni napsat poutavé texty odpovídající požadavkům SEO.

Kolik stojí naše SEO služby?

Cena za naše SEO služby se odvíjí od mnoha faktorů. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp