SEO specialista

Graficky hezký web v boji s konkurencí nestačí. Jeho pozici ve vyhledávání ovlivňuje široká škála faktorů, na kterých je třeba dlouhodobě pracovat. Chcete být v online světě úspěšnější a přejete si, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání? Naši SEO specialisté, kteří se již tomuto oboru věnují řadu let, vědí, na co se zaměřit, aby se vaše stránky dostaly na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Máte hezký web, ale jeho návštěvnost i pozice ve výsledcích vyhledávání zůstávají stejné, nebo se dokonce zhoršují? Pomůžeme vám tuto situaci napravit. Cílem našeho SEO není pouze zlepšení pozice ve vyhledávání. Pomůžeme váš web vyladit tak, aby byl co nejvíce konverzní a byl zobrazován relevantním uživatelům.

 

Váš web se bude zobrazovat na předních, a tedy viditelných pozicích ve vyhledávání.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Naši SEO specialisté neustále sledují nejnovější trendy.
Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledavačů.

Máte zájem o SEO specialistu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si najmout SEO specialistu z PPC Profits?
Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Již řadu let poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a online reklamy.
Využíváme ty nejmodernější nástroje.
Váš web bude opravdu vidět.

Jak v PPC Profits postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

SEO neboli optimalizace webových stránek pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. Než začneme se samotnou optimalizací webu, provedeme PPC audit a analýzu klíčových slov. Díky získaným datům pak navrhneme efektivní SEO strategii, která zpravidla mimo jiné zahrnuje linkbuilding, SEO správu, SEO copywriting, obsahovou strategii a další.

SEO audit a analýza klíčových slov

V rámci SEO auditu zhodnotíme současný stav vašich webových stránek, a to včetně UX. V případě potřeby navrhneme vhodné úpravy, které pomohou vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání. Zjistíme také, na jakých pozicích se váš web zobrazuje na související klíčová slova.

Zaměříme se zejména na přehlednost navigace, objednávkový proces, rychlost načítání stránek a různé technické nedostatky, které se vyhledavačům nelíbí, nebo je dokonce penalizují. Pomocí hloubkového SEO auditu zjistíme, proč se vašemu webu nedaří tak, jak byste si představovali, a navrhneme vhodnou strategii.

Pro zlepšení pozice webu ve vyhledávání je nutné vědět, na která klíčová slova se vyplatí váš web optimalizovat. Nedílnou součástí efektivní SEO optimalizace je proto také analýza klíčových slov, která odhalí relevantní klíčová slova, na která má smysl web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace a využíváme ji i v rámci placených reklam.

Efektivní linkbuilding

Kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než jejich kvantita. Náš zkušený SEO specialista pro vás zajistí pouze relevantní a vysoce kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem vašeho webu a přivedou na něj relevantní cílovou skupinu. Díky kvalitnímu linkbuildingu se váš web bude posouvat výše ve výsledcích vyhledávání. Vzhledem k tomu, že vaše stránky budou zobrazovány relevantním uživatelům, zvýší se také pravděpodobnost konverzí, což pozitivně ovlivní vaše prodeje.

Obsahová strategie

Vyhledavače přikládají čím dál vyšší váhu kvalitnímu obsahu webu, který je nedílnou součástí SEO. V rámci obsahové analýzy posoudíme účinnost textového obsahu a v případě potřeby vám s tvorbou textů pomohou naši zkušení copywriteři. Náš specializovaný tým píše texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO a pomohou vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání.

Neustále monitorujeme výsledky naší práce a vyhodnocujeme, jak se váš web posouvá ve výsledcích vyhledávání. Podrobné informace zasíláme v pravidelných reportech.

Kolik stojí služby našeho SEO specialisty?

Cena za služby našich SEO specialistů se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a aktuálního stavu vašeho webu. Mějte však na paměti, že optimalizace pro vyhledavače je dlouhodobý proces a pro dosažení očekávaných výsledků je třeba spolupráce trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2 500 Kč bez DPH.
 
Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.
 
SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.
 
SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.
 
SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.