SEO webdesign

SEO a webdesign jdou ruku v ruce. Pokud je vaším cílem, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, pouze graficky vyladěné stránky nestačí.

SEO webdesign zahrnuje dostatečně intuitivní navigační menu, přehledné rozložení stránek, intuitivní nákupní proces, dostatečně rychlé načítání obrázků, minimum rušivých prvků atd. Náš tým odborníků se optimalizací pro vyhledavače, UX i webdesignem zabývá již řadu let. Používáme ty nejmodernější nástroje a víme, jaké postupy opravdu fungují. Svěřte svůj webdesign i SEO odborníkům v oboru.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO webdesign

Proč si objednat SEO webdesign od PPC Profits?

  1. Naši SEO konzultanti se optimalizaci webů pro vyhledavače věnují již řadu let.
  2. Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  3. Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  4. Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má prokazatelné výsledky.
  • Víme, jaké postupy opravdu fungují.
  • Dbáme na to, aby si váš web rozuměl i s vyhledavači.
  • Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při SEO?

Naše SEO se skládá z několika důležitých kroků. Nejprve potřebujeme zjistit, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání a co mu brání k lepšímu umístění. V první řadě tedy provedeme SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou budeme pracovat po celou dobu optimalizace. Zaměříme se i na efektivní linkbuilding a zhodnotíme obsahovou stránku vašeho webu.

SEO audit

Než se pustíme do samotné optimalizace pro vyhledavače, provedeme SEO audit, který nám pomůže odhalit silné a slabé stránky vašeho webu. Zhodnotíme váš web z hlediska SEO po technické i obsahové stránce a navrhneme úpravy, které zlepší pozici vašich stránek ve vyhledávání.

Součástí SEO auditu je mimo jiné zhodnocení přehlednosti navigace a objednávkového procesu, změření rychlosti načítání stránek, kontrola linkbuildingu atd. Zjistíme také, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Abychom pro vás mohli vytvořit efektivní SEO strategii a úspěšně pracovat na zlepšení pozice vašich stránek ve výsledcích vyhledávání, neobejdeme se bez analýzy klíčových slov. Ta nám pomůže zjistit identifikovat klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy pak pracujeme po celou dobu optimalizace.  

Efektivní linkbuilding

Víme, jaké postupy optimalizace pro vyhledavače opravdu fungují. Proto pro vás zajistíme pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová analýza webu

I když je SEO webdesign důležitý, samotná grafika webu pro úspěšné SEO nestačí. Velmi důležitý je také kvalitní a relevantní obsah, kterému budou rozumět jak uživatelé, tak vyhledavače. V rámci obsahové analýzy webu zhodnotíme efektivitu vašeho obsahu a práci s klíčovými slovy. Na základě výsledků analýzy vám pak doporučíme, jak posunout vaši obsahovou strategii tak, aby vedla k lepším výsledkům ve vyhledávání. Naši copywriteři pro vás případně napíší poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí SEO a SEO webdesign?

Cena za naše SEO služby se odvíjí například od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Oceňujeme profesionální přístup a velmi rychlou komunikaci. Tohoto dodavatele můžeme jedině doporučit!

Jakub Dosoudil
LINTECH, spol. s r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp