SEO pro Webflow

Webflow patří mezi nejrozšířenější platformy pro tvorbu e-shopů. Oblíbená je zejména pro velmi intuitivní správu a rozhraní Drag and Drop, které je kombinováno s výkonnými možnostmi přizpůsobení. V případě, že jste se rozhodli pro tvorbu e-shopu v platformě Webflow a řešíte už nyní pouze to, jak váš dokonale vyladěný web dostat k zákazníkům, neváhejte se obrátit na náš tým odborníků. Naši SEO konzultanti mají bohaté zkušenosti se SEO pro Webflow, Wix, Drupal, Shoptet, Shopify a další a pomohou dostat váš web výš ve výsledcích vyhledávání, a to dlouhodobě!

V případě, že se rozhodnete pro spolupráci s námi, počítejte v první řadě s podrobným SEO auditem, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. S odstraněním těchto nedostatků, které brání v lepší pozici ve vyhledávání, vám rádi pomůžeme. Na základě SEO auditu také navrhneme efektivní SEO strategii, se kterou budeme, stejně jako s výsledky následné analýzy klíčových slov, pracovat po celou dobu optimalizace.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Webflow

Proč pro správu SEO pro Webflow zvolit PPC Profits?

  1. Oblasti SEO pro Webflow a další platformy se věnujeme již řadu let.
  2. Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  3. Neslibujeme nesplnitelné. Ale pro vaši lepší pozici ve vyhledávání uděláme maximum.
  4. Naše SEO má dlouhodobý efekt.

Jak u nás probíhá správa SEO pro Webflow?

  • V případě, že se rozhodnete svěřit SEO pro Webflow našim SEO konzultantům, počítejte nejdříve s podrobným SEO auditem, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. S jejich odstraněním vám samozřejmě rádi pomůžeme.
  • Další velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie je analýza klíčových slov. Právě díky této analýze zjistíme, na která klíčová slova má smysl váš web optimalizovat – s jejími výsledky pak pracujeme po celou dobu optimalizace.
  • Dále je pro nás samozřejmostí zajištění kvalitních a relevantních odkazů. Držíme se pravidla, že kvalita je mnohem důležitější než kvantita a přivedeme na váš web pouze relevantní uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.  
  • V neposlední řadě se zaměříme na obsahovou stránku vašeho webu. V případě potřeby vám naši zkušení copywriteři pomohou vytvořit texty, které budou odpovídat požadavkům SEO a zároveň budou atraktivní pro návštěvníky vašeho webu.

Ceník

Cenu za SEO pro Webflow stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Spolupracovat s PPC profits se nám vyplatilo. Díky PPC reklamě pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, IMOS development, a.s.
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet