SEO pro PrestaShop

Základem pro prodej produktů na internetu je kvalitní, jednoduchý, lákavý a přehledný e-shop. Jednou z velmi oblíbených e-shopových platforem je právě PrestaShop. Zvolili jste pro tvorbu svého e-shopu právě tuto platformu a nyní stojíte před otázkou, co udělat pro to, aby váš web získal lepší pozici ve výsledcích vyhledávání?

Svěřte své SEO pro PrestaShop našemu týmu odborníků, kteří se již řadu let věnují SEO pro PrestaShop, ale i další platformy, jako jsou například Drupal, FastCentrik, Wix, Shopify, Shoptet a další. Náš tým SEO specialistů ví, jaké kroky jsou potřeba k tomu, aby váš web dosáhl vytoužené vyšší pozice ve vyhledávání.

Je třeba zmínit, že i když si můžete zvolit, jaké nadpisy, popisky, strukturu webu atd. použijete, žádná platforma sama o sobě nezajistí vyšší organickou návštěvnost. Pro požadované výsledky v oblasti SEO je zkrátka nutné obrátit se na odborníky v daném oboru.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro PrestaShop

Proč pro správu SEO pro PrestaShop zvolit PPC Profits?

  1. Máme řadu let zkušeností se SEO pro různé platformy, včetně SEO pro PrestaShop. Neustále sledujeme nejnovější trendy a známe osvědčené postupy, které skutečně fungují.
  2. Naše SEO má dlouhodobý efekt. Dlouhodobě se tedy budete zobrazovat na lepších pozicích ve vyhledávání.
  3. Neslibujeme, co neumíme splnit, ale uděláme vše pro to, aby byl váš web v očích vyhledávačů atraktivní. Negarantujeme proto konkrétní pozice. Pomůžeme vám však jak s dílčím problémem, tak s komplexní SEO správou.
  4. Navrhneme efektivní SEO strategii na základě výsledků podrobného SEO auditu a analýzy klíčových slov. Pomůžeme vám také s úpravou obsahu a tvorbou zpětných odkazů.

Jak u nás probíhá správa SEO pro PrestaShop?

  • Jedním z prvních kroků nejen u SEO pro PrestaShop je podrobný SEO audit, ve kterém se zaměříme jak na on-page, tak na off-page faktory. Na jeho základě navrhneme efektivní SEO strategii, s jejíž implementací vám rádi pomůžeme.
  • Velmi důležitou součástí SEO je také analýza klíčových slov. Právě díky této analýze odhalíme klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.
  • Nemalou roli v SEO hrají také interní i externí odkazy. V případě linkbuildingu se soustředíme pouze na velmi kvalitní a relevantní odkazy, které zaujmou vaši cílovou skupinu.
  • Zaměříme se také na efektivitu obsahové stránky vašeho webu. Bude-li třeba, náš tým copywriterů vám rád pomůže vytvořit texty, které se budou líbit jak vašim zákazníkům, tak vyhledávačům.

Ceník

Cenu za SEO pro PrestaShop stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp