SEO pro FastCentrik

E-shopové řešení FastCentrik je u majitelů e-shopů velmi oblíbené. Nabízí totiž responzivní šablony, jednoduchou správu obsahu a grafiku na míru. V případě SEO pro FastCentrik však doporučujeme spolupráci se specialisty, kteří s danou platformou mají dostatek zkušeností. Platforma sama o sobě totiž váš web na přední pozice ve vyhledávání nedostane. Náš tým SEO specialistů se SEO pro FastCentrik, Eshop-rychle, Wix, Shopify, Shoptet, PrestaShop, Drupal a další věnuje již řadu let.

Rozhodnete-li se s námi v rámci SEO pro FastCentrik pokračovat, v první řadě pro vás zpracujeme podrobný SEO audit, který nás upozorní na případné nedostatky vašeho webu. S aplikací případných potřebných změn vám samozřejmě pomůžeme. Na základě výsledků SEO auditu také navrhneme efektivní strategii, která posune váš web výš.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro FastCentrik

Proč pro správu SEO pro FastCentrik zvolit PPC Profits?

  1. Naše SEO má dlouhodobý efekt, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte za PPC reklamu.
  2. Vytvoříme pro vás efektivní SEO strategii na základě podrobného auditu.
  3. Díky podrobné analýze klíčových slov odhalíme, na která slova má smysl váš web optimalizovat.
  4. Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.

Jak u nás probíhá správa SEO pro FastCentrik?

  • V případě SEO pro FastCentrik, stejně jako u jiných e-shopových platforem, je třeba počítat s tím, že pouhým vytvořením webu a hezkých textů práce na něm nekončí, pokud se chcete zobrazovat na vyšších pozicích ve vyhledávání. Podkladem pro návrh efektivní strategie nám bude podrobný SEO audit, který zpracujeme na začátku spolupráce. S implementací požadovaných změn s námi samozřejmě můžete počítat.
  • Samozřejmostí je pro nás také analýza klíčových slov. Díky ní odhalíme, na která klíčová slova dává smysl váš web optimalizovat. S jejími výsledky pak pracujeme po celou dobu optimalizace.
  • Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také efektivní linkbuilding. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
  • Pro úspěšnou optimalizaci pro vyhledávače je také čím dál důležitější samotný obsah. Zhodnotíme proto efektivitu vašeho obsahu a v případě potřeby vám naši copywriteři rádi pomohou vytvořit texty, které budou atraktivní jak pro návštěvníky vašeho webu, tak pro vyhledávače.

Ceník

Cenu za SEO pro FastCentrik stanovujeme individuálně. Výsledná cena se odvíjí od velikosti konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Osobní přístup a výsledky!

Luděk Pilař
Barvárna
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp