SEO pro Wix

Wix je velmi oblíbenou platformou založenou na cloudu, která je vhodná pro všechny majitele e-shopů, kteří chtějí mít pěkný a funkční web bez znalostí programování. Stránky je možné velmi snadno upravovat a cokoliv na ně přidat. Rozhodli jste se pro tvorbu vašeho vlastního e-shopu využít platformu Wix? Uvítali byste zároveň, kdyby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání? Svěřte SEO pro Wix do rukou našich zkušených SEO konzultantů, kteří mají s optimalizací webů pro různé platformy řadu let zkušeností.

Náš tým odborníků se věnuje SEO pro Wix, Drupal, FastCentrik, Shopify, Shoptet a další. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, prvním krokem, ze kterého budeme vycházet v další práci na vašem webu, bude podrobný SEO audit a analýza klíčových slov. V případě potřeby také zrealizujeme nutné úpravy na webu a rádi vám pomůžeme i s vytvořením efektivního obsahu, který se bude líbit jak vašim zákazníkům, tak vyhledávačům.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Wix

Proč pro správu SEO pro Wix zvolit PPC Profits?

  1. Již řadu let se věnujeme SEO pro Wix i další platformy a víme, které postupy opravdu fungují.
  2. Naše SEO má dlouhodobý efekt.
  3. Vytvoříme pro vás efektivní SEO strategii na základě podrobného auditu.
  4. Po celou dobu budeme pracovat s analýzou klíčových slov, díky které zjistíme, na která klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. Pravidelně vám budeme zasílat reporty výsledků naší práce.

Jak u nás probíhá správa SEO pro Wix?

  • U SEO pro Wix, ale i další platformy, je velmi důležitý prvotní podrobný audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu bránící k lepšímu zobrazování ve výsledcích vyhledávání. Na základě SEO auditu navrhneme efektivní SEO strategii. S jednotlivými kroky, které bude třeba učinit, vám rádi pomůžeme.
  • Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na která slova má smysl váš web optimalizovat. S výsledky této analýzy budeme pracovat po celou dobu optimalizace.
  • Velmi důležitý je také kvalitní linkbuilding. Držíme se pravidla, že kvalita je v tomto případě mnohem důležitější než kvantita. Zajistíme pro vás proto pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou potenciální zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
  • Zaměříme se také na efektivitu obsahové stránky vašeho webu. Naši zkušení copywriteři vám v případě potřeby pomohou s tvorbou relevantních textů, které se budou líbit jak návštěvníkům vašeho webu, tak vyhledávačům.

Ceník

Cenu za SEO pro Wix stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp