Reklama Seznam

Reklama pro Seznam se nastavuje v českém PPC systému Sklik, který je stále velmi důležitou součástí online strategie. Jednoduše řečeno, uživatele, které neoslovíte pomocí reklamy v Google Ads, můžete oslovit právě na Seznamu. Zdejší publikum má většinou jiný vzorec chování než publikum, které budete oslovovat na Googlu. Z naší zkušenosti víme, že typický uživatel Seznamu většinou nemá potřebu porovnávat velké množství produktů v mnoha e-shopech, či spoustu služeb u různých poskytovatelů. Uživatel Seznamu bývá většinou rád, že našel, co hledal, a proto je zde konverzní poměr velmi často vyšší než u reklam Google Ads.

Uvádí se, že Seznam už zaujímá pouze cca 25 % trhu. Většinu uživatelů, jak je známo, tedy oslovíte na Googlu. Nicméně, 25 % je stále podstatná část publika a byla by škoda nevyužít potenciálu tohoto vyhledávače.

I když se Seznam nemůže rovnat celosvětově známému Googlu, stále na něj chodí více než 2 miliony uživatelů denně, a proto inzerce zde rozhodně stojí za zvážení. Svěřte reklamy na Seznamu nám. Náš tým zkušených odborníků má s Sklikem dlouholeté zkušenosti a ví, jaké postupy zde opravdu efektivně fungují. Výsledky kampaní pravidelně monitorujeme a na denní bázi se věnujeme optimalizaci.  

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Reklama Seznam

Proč pro PPC reklamu na Seznamu zvolit PPC Profits?

  1. Reklamní účty vlastníte vy a máte k nim neustále neomezený přístup.
  2. Pravidelně zasíláme reporty výsledků naší práce a komunikujeme s vámi další postup.
  3. Nastavíme Google Analytics, abychom mohli sledovat efektivitu kampaní v souvislosti s návštěvností vašeho webu.
  4. Oslovíme vaše zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Nerozhodným se připomeneme prostřednictvím retargetingu.

Jak to probíhá

  • Pokud ještě nemáte účet na Seznamu, rádi jej pro vás založíme. Vaše reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  • Provedeme veškerá potřebná nastavení, která jsou důležitá pro efektivní sledování a optimalizaci kampaní.
  • Kromě reklam na Seznamu se věnujeme také PPC v dalších platformách, jako jsou Google Ads a Facebook.

Chci nezávazně poptat

Jaké typy reklam nabízí reklama na Seznamu?

Textové inzeráty ve vyhledávací síti

Jedná se o klasické textové reklamy, které se uživatelům ve výsledcích vyhledávání zobrazují na základě shody klíčového slova zadaného do vyhledávače. V těchto kampaních můžete stanovit, která cílová stránka se uživateli po kliknutí na reklamu zobrazí, a díky volbě textu určujete, jaké informace týkající se vaší firmy uživatel ve vyhledávání uvidí.

Produktové reklamy

Reklamy propagující konkrétní produkty, které se uživatelům zobrazují na základě vyhledávaných informací vzhledem k datům, která obsahuje XML feed. Jedná se o velmi efektivní reklamy pro e-shop, které typicky zobrazují atraktivní obrázky produktů, jejich názvy a ceny.

Remarketing

Zpětné oslovování zákazníků, kteří již navštívili váš web.

Bannerové kampaně

Bannery, které se zobrazují v obsahové síti Seznamu. Je možné spustit také nativní reklamy, které kombinují obrázky a texty.  

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy na Seznamu?

Pokud ještě nemáte vlastní účet na Skliku, založíme vám ho. Tento účet bude patřit pouze vám a kdykoliv k němu budete mít přístup. V případě, že vám již v účtu běží nějaké reklamy, se kterými nejste spokojeni, rádi pro vás zpracujeme PPC audit.

Před samotným spuštěním konkrétních kampaní zhodnotíme, jaké typy reklam jsou pro vaše podnikání smysluplné. Provedeme analýzu klíčových slov, zvolíme vhodná klíčová slova k propagaci, vytvoříme relevantní a poutavé inzertní texty a vaše reklamy nasadíme.

V kampaních vycházíme z tvrdých dat. Neustále monitorujeme efektivitu jednotlivých kampaní i jejich dílčích částí. Podporujeme ty, které fungují, a upozaďujeme ty, které přinášejí méně výsledků.

Náš tým specialistů pro vás nasadí klasické kampaně ve vyhledávání, produktové kampaně, dynamické kampaně ve vyhledávání, kombinované reklamy i bannery v obsahové síti.

Kolik stojí PPC reklama na Seznamu?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Osobní přístup a výsledky!

Luděk Pilař
Barvárna
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp