PPC reklama – jak na to?

PPC reklama patří mezi nejvýkonnější marketingové kanály. Navíc je velmi dobře měřitelná, nabízí velmi přesné cílení a vaše reklamy (na rozdíl od SEO) mohou vyhledávající uživatelé na internetu vidět téměř okamžitě.

Mezi nejčastěji využívané PPC systémy v ČR patří Google Ads, Facebook a Sklik s tím, že Google Ads a Sklik nabízejí širokou škálu možností včetně textových reklam ve vyhledávání, obsahových reklam, videoreklam i nákupních reklam (kombinace obrázku, názvu a ceny produktu). I Facebook je velmi oblíbenou platformou pro výkonové kampaně, nicméně, čistě textové inzeráty, které by se zobrazovaly na základě klíčových slov, tato platforma neumožňuje. Velkou výhodou Facebooku však je velmi přesné cílení. Na uživatele na Facebooku můžete cílit dle zájmů, věku, pohlaví, vzdělání, a dokonce i oboru zaměstnání.

Jedním z nejvýkonnějších marketingových kanálů je PPC reklama. Jak na to? A jak vypadají PPC reklamy? Pokud si nevíte s nastavením a správou efektivních PPC kampaní rady, naši PPC specialisté se PPC kampaním a výkonové reklamě věnují již od roku 2007 a perfektně znají možnosti a specifika jednotlivých PPC systémů.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama – jak na to?

Proč pro PPC reklamu zvolit PPC Profits?

  1. Náš tým PPC specialistů se na PPC a výkonové kampaně zaměřuje již řadu let.
  2. Na vašich kampaních budou pracovat seniorní specialisté, kteří se vyznají v široké škále specifik různých typů kampaní.
  3. Vaše PPC kampaně připravíme a spustíme během 5 pracovních dnů.
  4. PPC kampaně denně optimalizujeme a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.
  5. Kromě PPC kampaní pro vás rádi zajistíme tvorbu webu, CRO, zbožové srovnávače, PR, e-mailing, správu sociálních sítí a další.

Jak to probíhá

  • V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale se současnými kampaněmi nejste spokojeni, zdarma pro vás provedeme PPC audit.
  • Pokud ještě vlastní účty v PPC platformách nemáte, založíme vám je a provedeme veškerá potřebná nastavení.
  • U PPC kampaní neplatíte za zobrazení, ale až za proklik na reklamu. Za své peníze tak dostanete skutečnou hodnotu.
  • PPC účty patří pouze vám a máte k nim neomezený přístup. O celém procesu optimalizace budete průběžně informováni.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do nastavení a správy PPC kampaní, založíme vám vlastní PPC účet (pokud již PPC účet nemáte). Tento účet bude patřit výhradně vám a budete k němu mít neomezený přístup.

Dále se seznámíme s oblastí vašeho podnikání a společně s vámi stanovíme cíle, kterých by PPC kampaně měly dosahovat. Na základě vstupních informací a stanovených cílů navrhneme efektivní strategii, která povede ke stanoveným výsledkům. Odrazovým můstkem pro efektivní PPC kampaně je také analýza klíčových slov, ze které budeme vycházet při tvorbě textů i volbě klíčových slov do jednotlivých kampaní.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat.

Napíšeme také relevantní texty, které vaše potenciální zákazníky zaujmou. Kampaně nasadíme, budeme denně sledovat a optimalizovat. V rámci optimalizace budeme testovat efektivitu jednotlivých kampaní, klíčových slov i reklamních textů. Budeme také pracovat s cenovými strategiemi tak, abychom snižovali cenu za konverzi.

Co se týče výkonu, je jedním z nejefektivnějších online marketingových kanálů PPC reklama. Jak na to? A jak vypadají PPC reklamy? Pokud si s nastavením a správou PPC kampaní nevíte rady, nebo na ně nemáte dostatek času, svěřte své kampaně našemu týmu specialistů, kteří neustále sledují novinky v dané oblasti a nastavují kampaně dle nejnovějších trendů tak, aby byly co nejefektivnější. V případě potřeby se vám rádi postaráme o online marketing od A do Z. Kromě PPC reklamy se věnujeme také PR, CRO, zbožákům, správě sociálních sítí, PPC reklamě na Facebooku a Instagramu, e-mailingu nebo tvorbě webu.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z Vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.

Jan Hoferik
JHM Online Store s.r.o.
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp