PPC systém

PPC systémy bezesporu patří mezi nejpoužívanější nástroje výkonnostního marketingu. Nejrozšířenějším z nich je Google Ads, dále pak Facebook, a v České republice je stále hojně využíván také český Sklik.

PPC je zkratka pro Pay Per Click a znamená, že v daných systémech neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za proklik na ni. Velkou výhodou PPC kampaní je fakt, že můžete přímo ovlivnit, jaké informace budou daným uživatelům zobrazeny, na jakou stránku se v rámci reklamy prokliknou, a navíc budete mít své finance stále 100% pod kontrolou. PPC systémy také nabízejí širokou škálu typů reklam, a to jak ve vyhledávací, tak v obsahové síti.

Náš tým zkušených PPC specialistů se vám rád postará o vaše PPC kampaně od A do Z. Neustále sledujeme nejnovější trendy a PPC kampaním i dalším online kanálům se věnujeme již řadu let. Výsledky kampaní pravidelně sledujeme a vyhodnocujeme. Na pravidelné bázi se věnujeme optimalizaci tak, aby vám PPC kampaně přinesly co nejvyšší tržby.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC systém

Proč pro PPC reklamu zvolit PPC Profits?

  1. Náš tým PPC specialistů dokonale zná jednotlivé PPC systémy a neustále sleduje nejnovější trendy i probíhající změny v daných systémech.
  2. S kampaněmi pracujeme maximálně efektivně a na maximum využíváme dat jak z daných systémů, tak z Google Analytics.
  3. Pravidelně posíláme reporty výsledků kampaní a komunikujeme s vámi další postup.
  4. Kromě PPC kampaní se věnujeme i SEO, CRO, zbožákům, PR, správě sociálních sítí, tvorbě webu atd.

Jak to probíhá

  • Založíme pro vás vlastní účty v PPC systémech a provedeme další související nastavení. Tyto účty budou patřit pouze vám a budete k nim mít kdykoliv přístup.
  • Nastavíme Google Analytics tak, abychom mohli efektivitu jednotlivých kampaní ještě lépe vyhodnocovat a optimalizovat.
  • Pokud již máte účet s běžícími kampaněmi a nejste spokojeni s výsledky, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.
  • Čerpání vašeho rozpočtu máme 100% pod kontrolou a využíváme na maximum strategie, které vám přinesou co nejvíce.

Chci nezávazně poptat

Co nabízí jednotlivé PPC systémy?

Google Ads

Google Ads je stále nejrozšířenějším reklamním systémem, který neustále vylepšuje možnosti inzerce. Čím dál více je zde využíváno strojového učení k maximalizaci zisku z kampaní. Google Ads například nabízí možnosti klasických textových inzerátů, které se zobrazují nad organickými výsledky ve vyhledávání na základě shody klíčových slov zadaných vyhledávajícími uživateli do vyhledávače. Pro e-shopy jsou téměř nezbytností produktové kampaně v Google Nákupech (tzv. PLA). Jejich velkou výhodou je fakt, že pokryjí inzerci širokého portfolia celého e-shopu. Uživatelům, kteří si již prohlíželi konkrétní produkty, je možné připomínat se pomocí remarketingu nebo dynamického remarketingu. Pro budování povědomí o značce jsou vhodné bannerové reklamy, kombinované reklamy nebo videoreklamy.

Sklik

Sklik, stejně jako Google, nabízí možnosti textových inzerátů ve výsledcích vyhledávání, kde je možné zvolit si nadpis, cílovou URL i popisky. Na rozdíl od Google Ads zde však chybí široká škála rozšíření, kterou nabízí Google Ads. U kampaní na Skliku není možné zvolit rozšíření o volání, popisky, strukturované úryvky, podstránky atd. I v rámci Skliku je možné zapnout produktové kampaně, které se v tomto případě budou zobrazovat ve výsledcích zboží.cz. Ani zde nechybí možnost inzerce v obsahové síti ve formě bannerů nebo nativních reklam.

Facebook

Zapomínat bychom neměli ani na Facebook. Uživatelé této sociální sítě na sebe většinou prozradí spoustu informací, se kterými je pak možné v kampaních pracovat. Je zde možné spustit kampaně na návštěvnost webu, propagovat samotné příspěvky na Facebooku, nebo spustit tzv. Lead Ads či produktové kampaně propagující produkty z katalogu.

Nevíte si rady s nastavením PPC kampaní, nebo na ně nemáte dostatek času? Kontaktujte nás. S PPC kampaněmi máme řadu let zkušeností a rádi vám pomůžeme!

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

 

 

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp