PPC reklama Sklik cena

PPC reklama je jedním z nejkonverznějších online marketingových kanálů, a není tedy divu, že do nich inzerenti s oblibou investují. Právě PPC reklama je totiž velmi dobře měřitelná, můžete ji kdykoliv zapnout či vypnout a přesně ovlivnit, jaký text vyhledávající uživatel uvidí. Navíc, veškeré náklady na PPC reklamu budete mít plně pod kontrolou.

Mnoho firem investuje pouze do PPC kampaní na Googlu. Nicméně, neměli bychom zapomínat ani na český Sklik, který v mnoha případech může přinést lepší výsledky než právě Google. Uživatelé Skliku jsou úplně jiní než uživatelé Googlu. Na Seznamu většinou vyhledává specifická cílová skupina, která velmi často provede konverzi na první dobrou. Tito uživatelé totiž nechtějí prohledávat spoustu webů a srovnávat, kde si lépe vyberou. Ve vyhledavači zadávají konkrétní dotaz a jsou spokojeni, když na něj dostanou vyhovující odpověď.

Prodáváte-li tedy zboží či služby, které by mohly zajímat i uživatele Seznamu, ideální volbou je PPC reklama v Skliku. Cena této služby rovněž není vysoká a konverzní poměr v některých případech bývá vyšší než na Googlu. PPC reklamu na Skliku zkrátka rozhodně stojí za to vyzkoušet.

 

S PPC kampaněmi na Skliku máme řadu let zkušeností.
PPC účet patří pouze vám a máte k němu kdykoliv neomezený přístup.
Podrobně zanalyzujeme váš produkt či službu a navrhneme efektivní strategii pro dosažení stanovených cílů.
Platíte až za kliknutí na reklamu, nikoliv za její zobrazení.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro správu PPC reklamy na Skliku zvolit PPC Profits?
Používáme nejmodernější nástroje a víme, jaké postupy opravdu fungují.
Vašim kampaním se budeme věnovat denně. Výsledky naší práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.
Před spuštěním kampaní nastavíme Google Analytics tak, abychom mohli vaše kampaně sledovat v souvislosti s návštěvností webu a lépe je tak optimalizovat.
Na váš web přivedeme relevantní zákazníky, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.

Jak u nás probíhá nastavení a správa PPC kampaní v Skliku?

Nejprve pro vás založíme PPC účet, který bude patřit pouze vám a budete k němu mít kdykoliv přístup. V případě, že již účet v Skliku máte, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit současně běžících kampaní.

Společně stanovíme cíle, kterých chcete dosáhnout. Podrobně zanalyzujeme váš produkt či službu a zhodnotíme, které typy kampaní jsou pro propagaci vašeho produktu či služby vhodné.

Nastavíme Google Analytics tak, abychom mohli efektivitu PPC kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu a získali maximum dat pro následnou optimalizaci. Provedeme také další související nastavení a vytvoříme remarketingové publikum pro zpětné oslovování zákazníků, kteří již navštívili váš web či konkrétní stránky na webu.

Zpracujeme důkladnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže s volbou klíčových slov a frází pro vaše PPC reklamy. Napíšeme také atraktivní, a zároveň relevantní inzertní texty, které vaše zákazníky skutečně zaujmou.

Veškeré inzeráty nasadíme do reklamního účtu a budeme pravidelně sledovat výsledky jednotlivých kampaní, reklam, klíčových slov atd. Na základě zjištěných dat budeme kampaně pravidelně optimalizovat tak, aby přinášely co nejlepší výsledky.

PPC reklama Sklik cena

PPC reklama Sklik – cena se odvíjí od velikosti webu a počtu služeb či produktů.

Pro menší e-shopy a firmy: 2500–4000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4000–10 000 Kč bez DPH.