PPC reklama Google cena

Jedním z nejvýkonnějších marketingových kanálů je bezesporu PPC reklama na Googlu. Cena této služby je však u nemalé části zadavatelů velmi často rozhodujícím faktorem. Nicméně, zkušení PPC specialisté, kteří umí využít potenciál PPC kampaní na maximum, vám s vysokou pravděpodobností přinesou mnohem vyšší tržby než pouze velmi levně nastavené kampaně.

Náš tým specialistů se PPC kampaním na Googlu, v Skliku a na Facebooku věnuje již řadu let a ví, které kampaně jsou pro váš e-shop nejvhodnější a jak využít potenciál PPC kampaní pro váš byznys na maximum. Svěřte PPC kampaně nám a my se postaráme o to, aby vám generovaly co nejlepší výsledky za co nejnižší ceny.

PPC reklama je pojmenována dle strategie platby. U PPC kampaní totiž platíte za proklik, nikoliv za zobrazení reklamy. PPC kampaně je možné nastavit hned v několika reklamních systémech. Světově nejznámějším, a i v České republice nejvyužívanějším systémem je Google Ads. Velmi oblíbený je však u nás i český Sklik, který však má již pouze 25% podíl na trhu, a proto bychom se neměli omezovat pouze na tento systém a vždy bychom měli kampaně spustit i v Google Ads.

PPC kampaně je možné nastavit i v rámci Facebooku. I zde tedy budete platit za kliknutí na reklamu. Reklamy na Facebooku ale není možné cílit dle klíčových slov. Cílení je zde omezeno na zájmy, lokalitu, demografické údaje nebo remarketingové publikum.

 

Zdarma pro vás zpracujeme PPC audit stávajících kampaní a odhalíme případné nedostatky, které vašim kampaním mohou bránit k získání lepších výsledků.
U PPC kampaní neplatíte za zobrazení, ale až za proklik na reklamu.
Vaše PPC kampaně spustíme do 5 pracovních dnů.
PPC účet patří výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC reklamu zvolit PPC Profits?
Na výkonové a PPC kampaně se zaměřujeme již od roku 2007 a víme, jaké postupy jsou vhodné právě pro váš web.
PPC kampaně denně optimalizujeme a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.
Kromě PPC kampaní pro vás rádi nastavíme i Google Analytics. Toto nastavení nám pomůže ještě lépe sledovat a optimalizovat vaše kampaně.
Pravidelnou optimalizací snižujeme cenu za proklik a zároveň zvyšujeme počet konverzí (poptávky, nákupy v e-shopu atd.).

Jak postupujeme při nastavení PPC kampaní?

Jedním z nejúspěšnějších marketingových kanálů je PPC reklama. Cena za PPC reklamu na Googlu však nemusí neustále narůstat. Za stejné výdaje na reklamu můžete při efektivní optimalizaci získat více konverzí. Cílem optimalizace je totiž snižovat cenu za proklik i cenu za konverzi. Při stejných nákladech by tedy časem mělo dojít k navýšení počtu objednávek. Ceník PPC kampaní najdete níže. 

Náš tým zkušených PPC specialistů vám nejdříve založí vlastní účet (pokud již nemáte účet pro PPC reklamu vytvořený). V případě, že již máte vlastní PPC účty, na kterých máte spuštěné kampaně, které ale neběží dle vašich představ, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit.

Pro transparentní měřitelnost kampaní a lepší přehled efektivity pro vás nastavíme Google Analytics. Tento nástroj také propojíme s vaším Google Ads účtem. V rámci Skliku provedeme veškerá potřebná nastavení, aby se i tyto kampaně správně propisovaly do Google Analytics.

Připravíme pro vás důkladnou analýzu klíčových slov, kterou využijeme pro tvorbu efektivních PPC kampaní.

Napíšeme pro vás poutavé a relevantní inzeráty, které zaujmou vaše zákazníky. Inzeráty nastavíme v reklamních účtech a pravidelně se budeme věnovat optimalizaci s cílem snížení ceny za proklik a zvýšení počtu konverzí. Díky našim specialistům s dlouholetou zkušeností v oboru vznikne kvalitní PPC reklama. Ceník PPC najdete níže. 

PPC reklama Google cena

PPC kampaně ceník: Pro menší e-shopy a firmy: 2500–4000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4000–10 000 Kč bez DPH.