Co je to PPC reklama?

Pokládáte si často otázku, co je to ta PPC reklama, o které všichni tak často mluví jako o skvělém marketingovém kanálu? PPC reklama je typ reklamy, kde inzerent neplatí za samotné zobrazení reklamy, ale až ve chvíli, kdy na ni oslovený uživatel klikne. Navíc, PPC reklamu si mohou dovolit i menší a střední firmy, které nemají takový rozpočet na marketing jako velké firmy. Velkou výhodou PPC kampaní je fakt, že svůj rozpočet můžete mít maximálně pod kontrolou a veškerá data jsou měřitelná. Přesně tedy uvidíte, kolikrát vaše reklama byla zobrazena, kolik uživatelů na ni kliklo, kolik vás celkem reklama stála a jaká je průměrná cena za jedno kliknutí na reklamu.

Snad každý z oblasti marketingu již slyšel název PPC kampaň. Co to je? To už přesně dokáže definovat pouze specialista, který se danou oblastí zabývá. PPC kampaň totiž nabízí spoustu možností.  I když budete hledat na Googlu nebo v jiném vyhledávači klíčové slovo PPC reklama návod, pravděpodobně během několika hodin do problematiky PPC tak, abyste ji mohli spravovat skutečně efektivně, neproniknete. V České republice je PPC reklama typicky spravována v Google Ads a v českém Skliku.  Tyto platformy nabízí PPC reklamu ve vyhledávání i v obsahové síti. Obsahové reklamy, kde je možné uživatele oslovit na základě zájmů, nabízí také platforma nejrozšířenější sociální sítě, tedy Facebooku. Navíc, na Facebooku je v rámci Business Manageru možné spustit placenou reklamu, která se bude zobrazovat jak na Facebooku, tak na Instagramu nebo v Messengeru.

Srovnáme-li PPC reklamu s ostatními kanály, je možné dosáhnout velmi dobrých výsledků a vysokého počtu návštěv na vašem webu za poměrně nízkou cenu. Víte, co je to PPC reklama, ale nemáte kapacitu na její efektivní správu? Náš tým PPC specialistů se postará o vaše kampaně tak, aby přinášely co nejlepší výsledky. 

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Co je to PPC reklama?

Proč pro PPC reklamu zvolit PPC Profits?

  1. Stanovíme s vámi společně cíle, které má PPC reklama splňovat, a po odsouhlasení kampaně spustíme do 5 pracovních dnů.
  2. Náš tým PPC specialistů se PPC kampaním věnuje již řadu let a zná postupy, které opravdu fungují.
  3. Máte-li už ve vašem účtu běžící kampaně, které nepřinášejí požadované výsledky, zpracujeme pro vás PPC audit zdarma.
  4. PPC kampaně denně monitorujeme a pravidelně se věnujeme optimalizaci. Přehledné reporty vám budeme zasílat 2× měsíčně.

Jak to probíhá

  • Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí uživatele na vaši reklamu. Reklamní účty vlastníte vy a máte k nim neustále přístup.
  • Kromě PPC kampaní na Google Ads, Skliku a Facebooku pro vás zajistíme také PPC reklamu v ostatních systémech (např. Etarget), RTB a další.
  • Budete mít maximální kontrolu nad vaším rozpočtem. Díky přesnému měření budete vědět, kolik vás stály jednotlivé kampaně i jaká je cena za proklik.

Chci nezávazně poptat

Jak v PPC Profits postupujeme při nastavení a správě PPC kampaní?

Náš tým specialistů ví nejen, co je to PPC reklama a jaké kroky jsou třeba k tomu, aby skutečně přinášela požadované výsledky. Naši PPC specialisté mají dlouholeté zkušenosti a neustále sledují nejnovější trendy. Ví tedy o důležitých novinkách, které pomáhají PPC kampaně našich klientů posouvat vpřed.

Prvním krokem před nastavením PPC kampaní je stanovení cílů, které má daná kampaň splňovat. Jedná se o prodej zboží? Je cílem vyplnění formuláře nebo vyšší návštěvnost na webu za co nejnižší cenu?

V případě, že ještě nemáte svůj vlastní Google Ads či Sklik účet, rádi vám ho založíme. Tento účet bude patřit vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.

Pokud nemáte, založíme vám také účet v rámci služby Google Analytics pro přesnější sledování výkonnosti jednotlivých kampaní.

Vlastníte již PPC účet, ale kampaně, které v něm běží, nejsou dle vašich představ? Rádi pro vás zpracujeme PPC audit a odhalíme případné nedostatky ve stávajících kampaních.

Připravíme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže odhalit obchodně nejzajímavější klíčová slova pro váš byznys.

Napíšeme pro vás poutavé reklamní texty, které odpovídají požadavkům jednotlivých systémů. Tyto texty vám před spuštěním reklam zašleme ke schválení.

Výkonnost jednotlivých kampaní a jejich dílčích částí pravidelně sledujeme. Výkonnější kampaně podpoříme a méně výkonné kampaně naopak upozadíme.

Víte, co je to PPC reklama, ale nemáte dostatek znalostí, zkušeností či času k jejich nasazení a pravidelné správě? Náš tým specialistů vám pomůže dosáhnout stanovených cílů pomocí efektivní PPC kampan. Co to je a co taková kampaň každý z našich specialistů ví velmi dobře, i kdybyste ho vzbudili o půlnoci. Svěřte své kampaně do rukou odborníků z PPC Profits.

Kolik stojí PPC reklama?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp